اینتر نمی تواند لباس جدیدش را بپوشد!؟

توسط

تیم کیتز – رسانه های ایتالیایی اعلام کردند که بر اساس قوانین لباس و تجهیزات سری آ ایتالیا، تیم اینتر احتمالا مجاز به استفاده از لباس چهارم خود در این رقابت ها نخواهد بود.

بر اساس یکی از بندهای موجود در قوانین لباس سری آ نباید بیش از سه رنگ در لباس به کار رفته باشد. این موضوع صرفا محدود به رنگ های موجود در طرح لباس است و اسپانسرها، شماره، نام و سایر نوشته های اضافه شده به لباس را شامل نمی شود.

بند دیگری از این قانون همچنین تاکید می کند که اگر در طراحی لباسی سه رنگ به کار رفته باشد باید یکی از آنها رنگ غالب باشد و عمده فضای پیراهن یا شورت یا جوراب را پوشش دهد و دو رنگ دیگر در حکم رنگ ثانویه و یا در جزئیات طرح اعمال شوند.

به موجب این قانون رنگ چهارم تنها می تواند در قالب نام، شماره، اسپانسر و یا عناصر تزئینی جزئی و کوچک به لباس اضافه شود به شرطی که قسمت بسیار کمی از سطح لباس(در حدود تعریف شده) را پوشش دهند.

باشگاه اینتر برای بازی فردا مقابل کالیاری درخواست استفاده از لباس جدید خود را به سری آ ارسال کرده اما هنوز مشخص نیست این لباس می تواند از فیلتر قوانین سری آ عبور کند یا خیر.

شاید شما دوست داشته باشید

۲ دیدگاه
 1. مارکو پولو
  پاسخ

  همه جای دنیا برای لباس تیماشون قانون و پروتکل و اصول حرفه ای دارن کاش ماهم بهونه گیری رو بزاریم کنار و یه قدم به سمت حرفه ای گری حرکت کنیم!

  • حسن لایی خور
   پاسخ

   آفرین

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.