لباس سراسر سفید آرسنال ۲۰۲۲-۲۰۲۱

توسط

تیم کیتز – لباس یکدست سفید آرسنال، به عنوان چهارمین لباس فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ توپچی های لندن تحت کمپینی با عنوان “No More Red” توسط آدیداس رونمایی شد.

هدف از این کمپین بررسی و ریشه یابی خشونت های جوانان یا بر علیه جوانان به طور خاص جرایم با چاقو است، به گونه ای که در فاصله بین ژوئن ۲۰۲۰ تا ژوئن ۲۰۲۱ بیش از ۱۰ هزار مورد جرم با چاقو در لندن اتفاق افتاده است.

پیراهن جدید در زمینه سفید است و کلیه جزئیات اعم از لوگوی باشگاه آرسنال، آدیداس، اسپانسرها و همچنین سه خط روی شانه نیز همگی یکدست سفید و همرنگ زمینه هستند.

آرسنال این لباس ویژه را در مسابقه جام حذفی انگلستان مقابل ناتینگهام فارست بر تن خواهد کرد. این کیت عرضه تجاری نخواهد داشت و هواداران قادر به خرید آن نیستند و صرفا مقرر شده تعدادی از لباس های پوشیده شده در مسابقه به سازمان ها یا افرادی که تغییرات مثبتی در جامعه ایجاد کرده اند اهدا شود.

لباس سوم آرسنال ۲۰۲۲-۲۰۲۱

(۱۹ مرداد ۱۴۰۰) لباس سوم آرسنال برای فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ به طور رسمی توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن سوم جدید با الهام از طرح لباس دوم آرسنال در فصل ۹۵-۱۹۹۴ در زمینه از یک گرافیک زیگزاگی سرمه ای و فیروزه ای با خطوط قرمز در مرز آنها ارائه شده است.

یقه و نوار لبه آستین به رنگ سرمه ای و سه خط روی شانه سفید است. لوگوی آدیداس هم با ترکیب دو رنگ قرمز و سفید خودنمایی می کند.

شورت و جوراب سرمه ای با جزئیات سفید و قرمز ترکیب لباس سوم آرسنال در فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ را کامل می کند.

تاریخ انتشار اولیه ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۴۳

به روز رسانی اول ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۹

شاید شما دوست داشته باشید

6 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

قشنگه

شبیه آژاکس است

خوشگله

یوهاهاهاهاها جالب است

خیلی خوشگله فقط کی رونمایی رسمی میشه؟

خوشگله