لباس اسپانیا برای جام جهانی ۲۰۲۲ (تصاویر اولیه)؛ کاندیدای زشت ترین لباس جام؟

توسط

تیم کیتز – اولین تصاویر غیر رسمی از لباس اول و دوم تیم ملی فوتبال اسپانیا برای جام جهانی ۲۰۲۲ قطر منتشر شد.

لباس اول اسپانیا در جام جهانی در زمینه به رنگ قرمز همراه با سه خط سرمه ای بر روی شانه ارائه شده است. لوگوی جدید فدراسیون فوتبال اسپانیا و همچنین لوگوی آدیداس در فرم جدید در محل معمول خود نقش بسته اند و یقه نیز به صورت هفتی به رنگ سرمه ای با نوار قرمز و زرد برگرفته از پرچم کشور اسپانیا است.

لباس دوم نیز با ترکیب رنگی نه چندان جذاب در زمینه به رنگ آبی روشن همراه با یک پترن گرافیکی در سایه ای تیره تر از زمینه ارائه شده است. از رنگ های قرمز و زرد پرچم اسپانیا در قالب سه خط روی شانه استفاده شده که به سختی می توان ترکیب آن با رنگ زمینه را هضم کرد.

لوگوی فدراسیون فوتبال اسپانیا نیز با ترکیب رنگ معمول خود در مرکز سینه جانمایی شده که حداکثر کنتراست را با رنگ زمینه لباس دارد، در حالی که لوگوی آدیداس به رنگ آبی است.

اسپانیا آخرین بار در سال ۱۹۹۲ از ترکیب این رنگ ها برای لباس دوم خود استفاده کرده بود و آخرین مرتبه ای که رنگ آبی برای لباس دوم اسپانیا به کار رفته بود به سال ۲۰۱۲ باز می گردد.

 

شاید شما دوست داشته باشید

۴ دیدگاه
 1. محمد مبین
  پاسخ

  استفاده از رنگ آبی ایده بدی نیست اما پترن کار اصلا خوب نیست.
  سوالی هم از تیم کیتز داشتم درباره اینکه چالشی برگزار می کنید یا نه ؟
  سپاس.

  • تیم کیتز
   پاسخ

   سلام، به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

 2. امیر
  پاسخ

  سلام
  بسیار زشت. بیشتر شبیه کاغذ دیواری دهه ۷۰ میلادی میماند. اگر شرکت ایرانی زده بود مورد انتقاد و هجمه زیادی قرار میگرفت. امیدوارم مروژ خلاقیت به خرج بده پیراهن زیبایی با طراحی خوب داشته باشیم. امیدوارم حداقل پیراهن خوبی در جام جهانی داشته باشیم. شما هم از شرکت های ایرانی پشتیبانی کنید. من ۳۰ سال است در آلمان هستم و از شرکت های ایرانی خرید میکنم و میپوشم. با خریدمان به کارگران هم کمک کنیم . با درود امیر

 3. سجاد
  پاسخ

  نایک و به خصوص ادیداس دیگه شورش رو در آوردن با این لباسهای زشت و بی ریخت اونم برای جام جهانی. امسال آدیداس برای جام جهانی زشت ترین لباسهای دهه اخیر رو زده. یعنی یه جوری گند زدن به طراحی ها که انگار عمدیه و قراره تو چالش زشت ترین لباس های ادوار جام جهانی رقابت کنن

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.