لباس نیوکاسل ۲۰۲۳-۲۰۲۲

توسط

تیم کیتز – لباس چهارم نیوکاسل برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ به مناسبت صد و سی امین سال تاسیس باشگاه توسط کاستوره رونمایی شد.

پیراهن جدید در زمینه با ترکیب راه راه مشکی و طوسی تیره همراه با یک پترن حاصل تکرار چیدمان اشکال پر مانند که نشان باشگاه نیز در دل آن تکرار می شود ارائه شده است.

یقه و نوار لبه آستین مشکی با نوار دوبل طوسی تیره در لبه آنها به همراه لوگوی نقره ای باشگاه و کاستوره در مرکز سینه و همچنین مخفف نام باشگاه “NUFC” در پشت یقه و عبارت “۱۳۰ Years” در قسمت پایین پشت پیراهن ترکیب لباس ۱۳۰ سالگی باشگاه نیوکاسل را کامل می کند.


(۷ مرداد ۱۴۰۱) لباس دوم نیوکاسل برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط کاستوره رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید همانند دو لباس دیگر با ترکیب بسیار ساده در زمینه به رنگ آبی همراه با جزئیات طلایی رنگ در قالب نوار جلوی یقه، نوار لبه آستین، خطوط بخش پایین آستین ها، حاشیهه حفره های تنفسی و همچنین لوگوی تک رنگ باشگاه، کاستوره و اسپانسر ارائه شده است.

این ترکیب رنگ تنها یک بار در تاریخ باشگاه نیوکاسل استفاده شده که به فصل ۹۹-۱۹۹۸ باز می گردد.

(۷ تیر ۱۴۰۱) لباس سوم نیوکاسل برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط کاستوره رونمایی شد.

پیراهن سوم جدید نیوکاسل که حواشی زیادی پیرامون آن وجود داشته در زمینه سفید همراه با یک تصویر بسیار محو که احتمالا نقشه شهر نیوکاسل  باشد ارائه شده است.

یقه و نوار لبه آستین سبز به همراه شورت سبز ترکیب لباس سوم نیوکاسل را کامل می کند، ترکیبی که دقیقا مشابه رنگ لباس تیم ملی عربستان است. این تشابه رنگی و همزمانی آن با ورود مالکان عربستانی واکنش های مختلفی را به دنبال داشته و هواداران این لباس را حاصل تصمیمات سلیقه ای مالکان و بی ارتباط با تاریخچه باشگاه نیوکاسل می دانند.

تنها لباس تاریخ باشگاه که از نظر ترکیب رنگ بتوان آن را با لباس سوم کنونی نیوکاسل مقایسه کرد لباس دوم این تیم در فصل ۲۰۰۰-۱۹۹۹ است که البته رنگ سبز آن لباس سیر تر و مایل به آبی بود و علاوه بر آن از جزئیات مشکی نیز استفاده شده بود.


(۱۸ خرداد ۱۴۰۱) لباس اول نیوکاسل برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط کاستوره رونمایی شد.

پیراهن اول جدید با ترکیب ثابت و سنتی نیوکاسل با ترکیب راه راه سیاه و سفید کلاسیک ارائه شده است. یقه و نوار لبه آستین سفید با یک خط باریک مشکی بر روی آن است و لوگوی کاستوره و اسپانسر نیز به رنگ آبی است.

مخفف نام باشگاه “NUFC” در پشت یقه و عبارت “۱۳۰ Years” نیز که به یکصد و سی امین سال تاسیس باشگاه نیوکاسل اشاره دارد به صورت عمودی در قسمت پایین پشت پیراهن درج شده است. شورت و جوراب مشکی با جزئیات سفید و آبی روشن ترکیب لباس اول نیوکاسل در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.


شاید شما دوست داشته باشید

9 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

خبر مال ۲هفته پیشه! تو عصر ارتباطات چرا سایت شما اینقدر از دنیا عقبه؟؟! نیاز به تحول اساسی داره این سایت. با عوض کردن لوگو که سایت متحول نمیشه. خیلی پسرفت داشتین متاسفانه. نقدتون میکنم چون براتون احترام قائلم و اعتقاد داشتم زمانی سایت نامبر وان حوزه تخصصی kits در ایران بودین. به امید تحول و پیشرفت دوباره

درود بر شما محترمان فهیم، بابت پاسخگویی و احترام به مخاطبین.
هیچوقت شک نداشتم که گردانندگان این این سایت آدمهای متشخص و باسوادی هستند که دغدغه فرهنگسازی دارند. من شما رو نقد میکنم چون در تمام این سالها مخاطب پیگیر شما بودم و شاهد فرهنگسازی و تاثیر مثبت آموزشی شما بر پوشاک ورزش و بخصوص فوتبال ایران بودم. دلم میخواد همیشه تیم‌کیتز در اوج باشه و همواره تاثیرگذار. و اصلاً تقصیر تیم‌کیتز هست که بخاطر اهداف پیشرویی که داشته، توقع مخاطبین رو بالا برده. امیدوارم با همین منش متعالی، همیشه در اوج باشید و تاثیرگذار. منتظر ایده‌ها و برنامه‌های جدید و خلاقه‌ی تیم کیتز برای سال آتی هستیم.

نیوکاسل میخواد گنگ برقصه

فوتبال کم کم داره به عرببال تغییر میکنه
اون از جریان امباپه این جریان نیوکاسل

هر کس لباس دوم رو بپوشه در کشتن مردم مظلوم یمن نقش داره هر کی

داداش اولا اینکه لباس سومه، بعدشم چه ربطی داره حتی خود بازیکنای عربستان هم هیچ نقشی در سیاست و جنگ و کشت و کشتار ندارن، اگه قراره کسی تو این موضوع نقش داشته باشه سران سیاسی و افرادی که باعث این اتفاقات شدن مقصر هستن نه بازیکنای فوتبال

لباس سوم لباس عربستان هست البته شبیه ش بعدش دنیا و ع بها دارن پیشرفت میکنن ما تو خرافات فوری مردم مظلوم فلان جا موندیم هیچ جا مظلوم تراز مردم ایران نیست مردمی که به روی دریایی از نفت و گاز و پتروشیمی فلزات و اورانیوم و..‌اما همیشه اصلی ترین دغدغه و نگرانی هر ایرانی از بچه گی پول هست اونم در حد یه زندگی آبرومند و متعادل نه بیشتر

تییییم کییییتز لباس ژاپن برای جام جهانی اومده بررسیش کنید