لباس نیوکاسل ۲۰۲۳-۲۰۲۲

توسط

تیم کیتز – لباس دوم نیوکاسل برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط کاستوره رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید همانند دو لباس دیگر با ترکیب بسیار ساده در زمینه به رنگ آبی همراه با جزئیات طلایی رنگ در قالب نوار جلوی یقه، نوار لبه آستین، خطوط بخش پایین آستین ها، حاشیهه حفره های تنفسی و همچنین لوگوی تک رنگ باشگاه، کاستوره و اسپانسر ارائه شده است.

این ترکیب رنگ تنها یک بار در تاریخ باشگاه نیوکاسل استفاده شده که به فصل ۹۹-۱۹۹۸ باز می گردد.

(۷ تیر ۱۴۰۱) لباس سوم نیوکاسل برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط کاستوره رونمایی شد.

پیراهن سوم جدید نیوکاسل که حواشی زیادی پیرامون آن وجود داشته در زمینه سفید همراه با یک تصویر بسیار محو که احتمالا نقشه شهر نیوکاسل  باشد ارائه شده است.

یقه و نوار لبه آستین سبز به همراه شورت سبز ترکیب لباس سوم نیوکاسل را کامل می کند، ترکیبی که دقیقا مشابه رنگ لباس تیم ملی عربستان است. این تشابه رنگی و همزمانی آن با ورود مالکان عربستانی واکنش های مختلفی را به دنبال داشته و هواداران این لباس را حاصل تصمیمات سلیقه ای مالکان و بی ارتباط با تاریخچه باشگاه نیوکاسل می دانند.

تنها لباس تاریخ باشگاه که از نظر ترکیب رنگ بتوان آن را با لباس سوم کنونی نیوکاسل مقایسه کرد لباس دوم این تیم در فصل ۲۰۰۰-۱۹۹۹ است که البته رنگ سبز آن لباس سیر تر و مایل به آبی بود و علاوه بر آن از جزئیات مشکی نیز استفاده شده بود.


(۱۸ خرداد ۱۴۰۱) لباس اول نیوکاسل برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط کاستوره رونمایی شد.

پیراهن اول جدید با ترکیب ثابت و سنتی نیوکاسل با ترکیب راه راه سیاه و سفید کلاسیک ارائه شده است. یقه و نوار لبه آستین سفید با یک خط باریک مشکی بر روی آن است و لوگوی کاستوره و اسپانسر نیز به رنگ آبی است.

مخفف نام باشگاه “NUFC” در پشت یقه و عبارت “۱۳۰ Years” نیز که به یکصد و سی امین سال تاسیس باشگاه نیوکاسل اشاره دارد به صورت عمودی در قسمت پایین پشت پیراهن درج شده است. شورت و جوراب مشکی با جزئیات سفید و آبی روشن ترکیب لباس اول نیوکاسل در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.


شاید شما دوست داشته باشید

۸ دیدگاه
 1. arash
  پاسخ

  خبر مال ۲هفته پیشه! تو عصر ارتباطات چرا سایت شما اینقدر از دنیا عقبه؟؟! نیاز به تحول اساسی داره این سایت. با عوض کردن لوگو که سایت متحول نمیشه. خیلی پسرفت داشتین متاسفانه. نقدتون میکنم چون براتون احترام قائلم و اعتقاد داشتم زمانی سایت نامبر وان حوزه تخصصی kits در ایران بودین. به امید تحول و پیشرفت دوباره

  • تیم کیتز
   پاسخ

   سلام، محور مطلب حاضر معرفی همه لباس های نیوکاسل است که تصاویر آنها امروز منتشر شده. در مورد موضوع شباهت لباس ها تصاویر منتشر شده اولیه غیر قابل اتکا تشخیص داده شد و اشاره به موضوع به زمان انتشار تصاویر تکمیلی -امروز- موکول گردید.
   با توجه به تقدم آگاهی بخشی بر جلب کلیک بیشتر، خوشحالیم که فارغ از بُعد زمانی خبر درست به مخاطبان منتقل شد. تلاش شده برای افزایش بار محتوایی موارد قیاسی نیز به آن اضافه شود.
   خوشحالیم که علیرغم ضعف های موجود تیم کیتز را همراهی می کنید و امیدواریم بهبود مورد توقع شما حاصل گردد.

   • arash
    پاسخ

    درود بر شما محترمان فهیم، بابت پاسخگویی و احترام به مخاطبین.
    هیچوقت شک نداشتم که گردانندگان این این سایت آدمهای متشخص و باسوادی هستند که دغدغه فرهنگسازی دارند. من شما رو نقد میکنم چون در تمام این سالها مخاطب پیگیر شما بودم و شاهد فرهنگسازی و تاثیر مثبت آموزشی شما بر پوشاک ورزش و بخصوص فوتبال ایران بودم. دلم میخواد همیشه تیم‌کیتز در اوج باشه و همواره تاثیرگذار. و اصلاً تقصیر تیم‌کیتز هست که بخاطر اهداف پیشرویی که داشته، توقع مخاطبین رو بالا برده. امیدوارم با همین منش متعالی، همیشه در اوج باشید و تاثیرگذار. منتظر ایده‌ها و برنامه‌های جدید و خلاقه‌ی تیم کیتز برای سال آتی هستیم.

 2. حسن لایی خور
  پاسخ

  نیوکاسل میخواد گنگ برقصه

 3. Danial
  پاسخ

  فوتبال کم کم داره به عرببال تغییر میکنه
  اون از جریان امباپه این جریان نیوکاسل

 4. یونس
  پاسخ

  هر کس لباس دوم رو بپوشه در کشتن مردم مظلوم یمن نقش داره هر کی

  • mobin
   پاسخ

   داداش اولا اینکه لباس سومه، بعدشم چه ربطی داره حتی خود بازیکنای عربستان هم هیچ نقشی در سیاست و جنگ و کشت و کشتار ندارن، اگه قراره کسی تو این موضوع نقش داشته باشه سران سیاسی و افرادی که باعث این اتفاقات شدن مقصر هستن نه بازیکنای فوتبال

 5. حسن لایی خور
  پاسخ

  تییییم کییییتز لباس ژاپن برای جام جهانی اومده بررسیش کنید

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.