اعلام توافق رسمی لیورپول با نایک

توسط

تیم کیتز – باشگاه لیورپول و نایک به طور رسمی از آغاز همکاری جهت تامین لباس و تجهیزات باشگاه انگلیسی از آغاز فصل ۲۱-۲۰۲۰ خبر دادند.

بر اساس اعداد و ارقام اعلام شده پیش از این، ارزش پایه قرارداد لیورپول و نایک رقم نه چندان بالای ۳۰ میلیون پوند در سال است که با موارد جانبی توجیه بیشتری پیدا می کند. از جمله مهمترین این موارد می توان به سهم ۲۰ درصدی باشگاه از محل فروش محصولات مرتبط با لیورپول اشاره کرد.

لیورپول با ۱۵ میلیون پوند کمتر از نیوبالانس در چنگ نایک!

نایک علاوه بر این در هر فصل مبلغ ۲ میلیون پوند برای لایسنس محصولات به لیورپول پرداخت خواهد کرد و باشگاه قادر خواهد بود نیاز مازاد خود را با تخفیف ۱۹ درصدی روی قیمت عمده فروشی انگلیس از نایک تهیه کند.

پاداش های پیش بینی شده در قرارداد نایک با لیورپول شامل ۴ میلیون پوند برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، ۲ میلیون پوند برای صعود به فینال لیگ قهرمانان و ۲ میلیون پوند برای قهرمانی در لیگ برتر انگلیس می شود.

با احتساب موارد جانبی و پاداش های تعیین شده عایدی لیورپول از محل قرارداد جدید ممکن است تا مبلغ ۷۰ میلیون پوند در هر فصل افزایش یابد. همکاری رسمی لیورپول و نایک از تاریخ ۱ ژوئن ۲۰۲۰ (۱۲ خرداد ۹۹) آغاز خواهد شد و از این تاریخ لباس های نایک را بر تن قهرمان حال حاضر جهان خواهیم دید.

بر اساس پیش بینی ها نایک برای لباس اول طبق سنت همیشگی از رنگ قرمز بهره خواهد برد و از رنگ های سبزآبی و طوسی روشن نیز به عنوان رنگ پایه لباس های دوم و سوم لیورپول در فصل ۲۱-۲۰۲۰ یاد می شود.

توافق لیورپول با نایک؛ اعلان جنگ نیوبالانس

شکست نیوبالانس در جدال حقوقی با لیورپول

شاید شما دوست داشته باشید

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.