تراکتور؛ به روز رسانی ناقص و بازگشت به طرح قدیمی

توسط

تیم کیتز – تراکتور به عنوان اولین تیم لیگ برتری که لباس های یکی از برندهای بزرگ جهان را بر تن کرد شناخته می شود، لباس هایی که عموما در زمین مسابقه و پوشش هتلی اعضای تیم را پوشش می داد و در تمرینات به طور نامنظم در کنار لباس های چند تولیدی دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. نگاهی به لباس های تراکتور در فصل جاری خواهیم داشت.

لباس های اول تراکتور در فصل ۹۹-۹۸

برای مشاهده مطلب روی تصویر کلیک کنید

تراکتور در ابتدای فصل در مراسمی از طرح سری Squadra 17 آدیداس با ترکیب قرمز همراه با جزئیات سفید به عنوان لباس اول خود رونمایی کرد، لباسی که طرح چندان جذابی نداشت اما لوگوی آدیداس روی پیراهن نگاه هر بیننده ای را به خود جلب می کرد.

برای مشاهده مطلب و تصاویر بیشتر روی تصویر کلیک کنید

پس از آن از دیدار هفته هشتم لباس های جدید از سری Striped 19 جایگزین طرح قبلی شد، طرحی که از جدیدترین سری لباس های تیمی آدیداس انتخاب شده بود.

برای مشاهده مطلب مرتبط روی تصویر کلیک کنید

تراکتوری ها به دلایل نامشخصی از هفته هجدهم بار دیگر به استفاده از لباس قرمز رنگ ابتدای فصل (مدل Squadra 17) روی آوردند.

 

لباس های دوم تراکتور در فصل ۹۹-۹۸

همزمان با لباس اول و در همان مراسم ابتدای فصل یک پیراهن سفید با جزئیات قرمز از سری Tiro 17 به عنوان لباس دوم تراکتور معرفی شد. این لباس یک بار در هفته پنجم مورد استفاده قرار گرفت.

تراکتور در هفته هفتم لباس دومی متفاوت با آنچه ابتدای فصل رونمایی شده بود استفاده کرد. باز هم یک پیراهن سفید با جزئیات قرمز اما این بار از سری Squadra 17 بر تن تراکتوری ها دیده شد. این لباس دو بار دیگر مورد استفاده قرار گرفت و تا کنون به عنوان لباس دوم تراکتور شناخته می شود.

تراکتور با یک بار تغییر در طرح لباس های اول و دوم جمعا از چهار لباس در فصل جاری بهره برده که نشان دهنده تغییر کمتر نسبت به پرسپولیس، استقلال، نساجی و احتمالا برخی دیگر از تیم ها است اما همچنان از نظر تعداد دو لباس بیشتر از حد مطلوب و استاندارد است.

شاید شما دوست داشته باشید

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.