تغییر ایتالیایی استقلال در دربی

توسط

تیم کیتز – استقلال در دربی نود و ششم مقابل پرسپولیس بار دیگر با لباسی متفاوت به میدان رفت.

نکته قابل توجه لباس استقلال در این بازی ترکیب پیراهن و جوراب آبی با شورت سرمه ای تیره(مشکی) بود و با اینکه تغییر رنگ شورت لباس را از یکدستی همیشگی دور کرده و ظاهر تازه ای به آن بخشیده بود، در عین حال کاملا شبیه به ترکیب لباس تیم ملی ایتالیا شده بود.

نکته مشهود در لباس های استقلال در چند دربی اخیر حذف اندک جزئیات سفید از لباس و اضافه شدن مشکی(سرمه ای) و طلایی بوده است. البته این تغییر در دربی ۹۵ با کپی از طرح لباس چلسی و در دربی آخر هم به دلیل شباهت به ترکیب رنگ لباس ایتالیا نتیجه دلپذیری از منظر طراحی به همراه نداشت.

لباس استقلال تقریبا در همه دربی های اخیر با تغییرات کلی یا جزئی همراه بوده که می توان آن را ناشی از درجه اهمیت این مسابقه و همچنین جنبه های رقابتی و کری خوانی مقابل حریف سنتی دانست. این در حالی است که چند فصل قبل تر این رویه به شکل معکوس در جریان بود و لباس استقلال در دربی با ثبات و لباس پرسپولیس با تغییر همراه بود.

شما با استفاده از لباس متفاوت برای دربی موافق هستید؟

شاید شما دوست داشته باشید

۶ دیدگاه
 1. mobin
  پاسخ

  لباس متفاوت در دربی کار جالبیه اما لباس هایی که استقلال توی دو تا دربی قبلی پوشیده خیلی خوشگل نبودن

  💙ss💙

 2. حسن
  پاسخ

  درسته طرح شباهت به لباس ایتالیا داشت ولی بهرحال همین تغییر هم برای لیگ ایران قابل تحسینه و میتونه مقدمه تغییرات بهتر باشه. ضمن اینکه ترکیب ابی و سرمه ایی هم جذاب بود!

 3. حسن لایی خور
  پاسخ

  این لباس با ترکیب ایتالیایی قشنگ و دلپذیر بود.
  الآن این رو نوشتم عزیزان پرسپولیس میخوان بهم فحش بدن. آخه من به شما چی کار دارم.
  درباره لباس تیم خودم نظر دادم نه مسائل دیگه

 4. حسام
  پاسخ

  فقط بلدن تقلید کنن

 5. محمدمهدی عطایی
  پاسخ

  اینکه برای یه بازی خاص لباس رو عوض کنن خوبه ولی برای هر دربی یه لباس حرفه ایی نیست مثلا یه لباس چهارم همرنگ با لباس اول داشته باشن برای بازی های خاص و حساس استفاده کنن و در کل طرح شورت سرمه ای زیبا بود حالا درسته کپی بود ولی به قول یکی از دوستان میتونه مقدمه تغییرات باشه

 6. ehsan.co
  پاسخ

  عدم ثبات در کل پسندیده نیست.

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.