تم هالووین در تمرینات استقلال؛ تنوع وحشتناک!

توسط

تیم کیتز – پس از اعلام توافق باشگاه استقلال برای خرید لباس از مجید اینگونه انتظار می رفت که مسئولان باشگاه و تامین کننده تدابیر لازم برای یکپارچگی بیشتر پوشش تیم در تمرینات و مسابقات را اندیشیده باشند اما داستان به گونه دیگری ادامه یافت.

تصاویری که از تمرینات استقلال منتشر می شود حاکی از یک بی نظمی پایدار و ظاهرا خارج از اراده مسئولان باشگاه است. در حالی که بازیکنان تا پیش از این گرمکن های نیم زیپ با نوشته های وب در محل معمول لوگو سمت چپ سینه و لوگوی استقلال در سمت مقابل آن را به تن می کردند، نسخه ای که به دیاباته رسیده بود نشان داد که این گرمکن ها از تولیدات نهنگی است.

سید حسین حسینی کماکان در اغلب جلسات تمرینی لباس های نیوبالانس را می پوشد و محمود فکری سرمربی تیم نیز ست های گوناگون با لوگوی یوسف جامه را تن می زند. مسئولیت تهیه لباس گلر سوم استقلال نیز ظاهرا به خود وی سپرده شده است!

در این بین یک سری سوئیشرت های یقه گرد هم وجود دارد که لوگوی باشگاه لوگوی تولیدی روی آن را پوشانده که معمولا با شلوارهای مجید استفاده می شوند. نکته قابل توجه اینکه ظاهرا استقلالی ها هنوز پیراهن(تی شرت) تمرینی ندارند و به این منظور از لباس دوم مسابقه خود استفاده می کنند.

ناهماهنگی های اینچنینی طی سال های اخیر در استقلال بسیار شایع بوده که گاها شاهد خودداری دروازه بان یا سرمربی از پوشیدن برند تحت قرارداد باشگاه یا عدم تامین لباس در حجم مناسب برای بازیکنان و استفاده آنها از برندهای متفاوت بوده ایم، اتفاقی که زیبنده تیم پر طرفداری چون استقلال نیست.

شاید شما دوست داشته باشید

۶ دیدگاه
 1. پرسپولیس عزیز
  پاسخ

  چرا اینطوری شده تیم کیتز؟؟ مگه اول فصل نگفتن که هوادارا طرحاشون رو بفرستن و توی اون طرحا لباس تمرینیی هم بود. پس چرا اینطوری شده؟؟

 2. سعید
  پاسخ

  استفاده از لباس دوم به عنوان لباس تمرین یعنی اینکه لباس کم میاد تو بازی های رسمی که باید این لباس رو بپوشن

  • امیر
   پاسخ

   برادرا اینجا ایرانه، این تیم هم استقلاله فینالیست آسیا که نیست از تیمی که درحد ماشین سازی تبریز بوده توی این چند سال نباید انتظار داشت منظم باشه

   • مهدی حجازی
    پاسخ

    تیم فینالیست آسیا دو تا مطلب قبله 🙂

   • سعید
    پاسخ

    هاهاهاها عزیزم فینالیست آسیاش رو هم دیدیم وضعش رو 🤣🤣

   • پرسپولیس
    پاسخ

    خوبه آدم مطالب قبل و بعدش رو دقیق چک کنه بعد حرف بزنه

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.