رونمایی از لباس آسیایی الهلال

توسط

تیم کیتز – باشگاه الهلال عربستان قهرمان فصل اخیر لیگ قهرمانان آسیا از لباس خود برای فصل جدید این رقابت ها در سال ۲۰۲۰ رونمایی کرد.

الهلال شهریور ماه امسال از لباس های جدید خود برای فصل ۲۰-۲۰۱۹ رونمایی کرد و از این لباس در مقطعی از فصل گذشته لیگ قهرمانان که به قهرمانی این تیم انجامید هم استفاده کرد.

حال با توجه به اینکه فصل جدید لیگ قهرمانان از نیمه های لیگ عربستان سعودی آغاز می شود، الهلال در فصل جدید(حداقل در مرحله گروهی) نیز از همان لباس با اندکی تغییرات بهره خواهند برد.

تغییر لباس الهلال در فصل جدید مربوط به اضافه شدن بج قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ به مرکز سینه بین لوگوی باشگاه و تامین کننده می شود. این بج شامل عبارات “ACL CHAMPIONS 2019” و در زیر آن آیکون جام قهرمانی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به رنگ طلایی بر روی بافت نقره ای زمینه همراه با حاشیه زرد دور آن می شود.

الهلال مدافع عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا روز دوشنبه ۲۱ بهمن ماه در اولین بازی خود در فصل جدید این رقابت ها به مصاف نماینده کشورمان شهر خودرو ایران خواهد رفت.

شاید شما دوست داشته باشید

۳ دیدگاه
 1. Amin
  پاسخ

  این الان چه برندی هست؟

  برند النصر عربستان هم میگین

  • تیم کیتز
   پاسخ

   سلام، برند “موج”
   النصر از لباس های تولیدی مرتبط با خود باشگاه استفاده می کند.

   • بهنام رسولخانی
    پاسخ

    سلام تیم کیتز چرا تو اینجا درج نکردی که این لباس هم کپی برداری شده از نایک هستش؟ حالا اگه ایرانی بود سریع میگفتی!!!!!!! به آستین های لباس توجه کن

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.