رونمایی لباس پرسپولیس سوم بهمن، استقلال نامشخص

توسط

تیم کیتز – در حالی که تا این لحظه تاریخ قطعی رونمایی از لباس استقلال مشخص نشده، روز سوم بهمن ماه از سوی آل اشپورت به عنوان زمان رونمایی از لباس پرسپولیس اعلام شده است.

گفته شده که پرسپولیس یک لباس جدید برای لیگ برتر و یک لباس نیز برای لیگ قهرمانان آسیا از آل اشپورت دریافت خواهد کرد. البته در صورت قطعیت انصراف نمایندگان ایران از شرکت در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰، عملا طرح مختص این رقابت ها از چرخه خارج خواهد شد.

نکته دیگر اینکه لباس دوم سفید نخواهد بود و گرچه رنگ مشخصی برای آن اعلام نشده اما با توجه به پایه آبی رنگ سرمه ای احتمال استفاده از این رنگ کم است و پیش بینی می شود رنگ طوسی یا مشکی برای لباس دوم پرسپولیس در ادامه فصل مورد استفاده قرار بگیرد.

استقلال نیز همانند پرسپولیس دو لباس با طرح متفاوت به عنوان لباس اول لیگ و لباس لیگ قهرمانان دریافت خواهد کرد که البته مشروط به حضور تیم های ایرانی در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا است.

برای اختصاصی سازی لباس آبی پوشان از عناصر تشکیل دهنده لوگوی باشگاه استقلال استفاده شده است. در مورد لباس دوم استقلال اما گفته شده که همانند بسیاری از ادوار گذشته کماکان به رنگ سفید خواهد بود.

بر اساس ادعای تامین کننده لباس سرخابی ها برای طراحی لباس های جدید از طراحان “خبره و زبردست” برای خلق یک طرح “دیدنی و بسیار شیک” استفاده شده و به این ترتیب برای دیدن بخشی از حاصل کار باید تا روز پنجشنبه صبر کنیم.

پیش بینی شما از لباس های پرسپولیس و استقلال چیست؟

شاید شما دوست داشته باشید

۱ دیدگاه
  1. مسعود
    پاسخ

    پیش بینی؟ مثه همیشه بی روح و وعده الکی

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.