غیر سفید اما به ضرر اسپانسرها

توسط

تیم کیتز – تیم فوتبال استقلال در دیدار خارج از خانه خود از هفته بیست و یکم لیگ برتر ۹۹-۹۸ مقاب گل گهر سیرجان با لباس سوم خود به میدان خواهد رفت.

البته قاعده معمول استفاده از رنگ سوم مربوط به زمانی است که هر دو رنگ اول و دوم با لباس حریف تداخل داشته باشد و تیم مجبور به استفاده از رنگ ثالث شود. البته این قاعده ممکن است در مواردی همچون مناسبت های خاص نادیده گرفته شود.

استفاده از رنگی غیر از سفید برای لباس جایگزین به یکی از خواسته های عمومی در بین علاقه هواداران تبدیل شده و این لباس تا حدودی پاسخگوی آن خواهد بود اما استفاده از رنگ طوسی و ترکیب آن با آبی ممکن است اعتراض اسپانسر تبلیغاتی باشگاه استقلال را به دنبال داشته باشد.

آنچه که واضح است غلبه طوسی زمینه به رنگ آبی اجزای چاپی است و برخی جزئیات نوشتاری روی پیراهن عملا خوانایی کافی را در عکس ثابت ندارند و این نقص در تحرکات جریان مسابقه، ضعف نور ورزشگاه ها و کیفیت نه چندان مطلوب تصاویر تلویزیونی فرصتی را برای دیده شدن اسپانسر باقی نمی گذارد.

بر خلاف پرسپولیس که تا اینجای فصل پنج لباس دوم از آل اشپورت دریافت کرده، استقلال یک لباس دوم و یک لباس سوم مطابق آنچه در ابتدای فصل اعلام شده بود از تامین کننده مشترک خود با پرسپولیس دریافت کرده است.

شاید شما دوست داشته باشید

۱ دیدگاه
  1. مهدی
    پاسخ

    ممکنه تو یه پست پیراهن های فصول مختلف استقلال رو از جهات مقایسه کنید من ک فکر میکنم پیراهن فصل پیش لی نیگ بهترین پیراهن تاریخ باشگاهه.

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.