لباس های جدید سپاهان برای نیم دوم فصل ۹۹-۱۳۹۸

توسط

تیم کیتز – لباس اول تیم فوتبال سپاهان اصفهان برای نیم فصل دوم لیگ برتر ۹۹-۹۸ و همچنین لباس اول ویژه لیگ قهرمانان آسیا که از توسط آل اشپورت تامین می شود رونمایی شد.

پیراهن اول جدید سپاهان برای نیم فصل دوم لیگ برتر در زمینه عمدتا به رنگ زرد همراه با یک گرافیک سفید در قسمت جلوی پیراهن که احتمالا برگرفته از نقوش معماری سقف بناهای تاریخی شهر اصفهان است ارائه شده است.

لباس اول سپاهان برای لیگ برتر ۹۹-۱۳۹۸

یقه به رنگ مشکی است و نقش تک رنگ از سازه سی و سه پل در قالب نوار لبه آستین پیاده سازی شده است و یک نوار گرافیکی نیز روی شانه به چشم می خورد. برش و کپ این پیراهن همانند تعداد دیگری از تولیدات آل اشپورت در این منطقه از لباس های آدیداس برداشت شده است.

پیراهن اول سپاهان برای لیگ قهرمانان آسیا نیز در زمینه به رنگ زرد همراه با دو نوار طوسی و مشکی مورب در قسمت جلوی پیراهن با ساختاری شبیه به لباس دوم بارسلونا و لباس سوم السد در فصل جاری ارائه شده است.

لباس اول سپاهان برای لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰

گرافیک مشابه پیراهن لیگ این بار در سایه ای تیره تر از زمینه بر روی پیراهن به چشم می خورد. یقه به رنگ مشکی است و نوار لبه آستین نیز همانند پیراهن لیگ با نقشی از سی و سه پل تزئین شده است.

لوگوی اسپانسر بر خلاف لباس لیگ تعدیل شده و در محل بریدگی نوار جلوی پیراهن خودنمایی می کند. نکته جالب و البته عجیب پیراهن سپاهان در آسیا نصب لوگوی باشگاه در سمت راست سینه است که خلاف عرف بین المللی است.

به احتمال فراوان شورت مشکی به همراه جوراب زرد مکمل ست لباس های اول جدید سپاهان در لیگ برتر ۹۹-۹۸ و لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ خواهد بود.

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
2 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

پس پرسپولیس چی شد؟!

یه نفر قبلا شبیه این لباس رو طراحی کرده بود
الان سپاهان از روی اون کپی کرده
این پیجشه برید ببینید @monster.kit