لباس های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ – گروه A

توسط

تیم کیتز – مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ از روز دوشنبه گذشته آغاز شده که به صورت روزانه نگاهی به لباس ۳۲ تیم حاضر در گروه های هشت گانه این رقابت ها خواهیم داشت. امروز گروه اول.

 

استقلال ایران

یک روز قبل از اولین دیدار استقلال در رقابت های این فصل لیگ قهرمانان از پیراهن اول این تیم ویژه آسیا رونمایی شد. پیراهنی که همانند بسیاری دیگر از پیراهن های عرضه شده آل اشپورت در ایران از قالب یکی از برندهای مطرح(نایک) بهره می برد.

یک گرافیک محو و شلوغ از آثار و بناهای شاخص چند شهر ایران مکمل پیراهن آسیایی استقلال در سال ۲۰۲۰ است. هنوز لباس دومی برای استقلال به طور ویژه برای لیگ قهرمانان معرفی نشده، هر چند با توجه به ترکیب رنگ لباس حریفان استقلال در این گروه احتمالا آبی های پایتخت حداقل در مرحله گروهی نیازی به لباس دوم پیدا نخواهند کرد.

مطلب معرفی لباس اول استقلال در لیگ قهرمانان آسیا را (اینجا ببینید).

 

الاهلی عربستان

الاهلی پس از پایان همکاری با آمبرو این بار با لباس های یک مجموعه تولیدی تحت عنوان “S Team” گام به مسابقات گذاشته است. لباس اول الاهلی عمدتا سفید و لباس دوم این تیم نیز به رنگ سبز است.

مطلب معرفی و تصاویر بیشتر از لباس های الاهلی عربستان در فصل ۲۰-۲۰۱۹ و لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ را (اینجا ببینید).

 

الوحده امارات

تیم فوتبال الوحده نیز که از لباس های آدیداس استفاده می کند همچنان از همان لباس های سال گذشته خود با ترکیب آبی و قرمز تیره برای لباس اول و ترکیب سفید با پترن گرافیکی و جزئیات طلایی رنگ برای لباس دوم خود استفاده می کند.

مطلب معرفی و تصاویر بیشتر از لباس الوحده در فصل های ۱۹-۲۰۱۸ و ۲۰-۲۰۱۹ و همچنین لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ را (اینجا ببینید).

 

الشرطه عراق

تیم فوتبال الشرطه با لباس های نسبتا عجیبی که توسط جیووا تولید شده اولین حضور خود در لیگ قهرمانان آسیا را تجربه می کند. پیراهن اول الشرطه عمدتا به رنگ سبز همراه با سایه گرافیکی ساز چنگ در رنگی نزدیک به زمینه که به نماد باشگاه الشرطه اشاره دارد ارائه شده است.

معرفی لباس های اول، دوم و لباس های دروازه بانی الشرطه عراق در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ را (اینجا ببینید).

شاید شما دوست داشته باشید

۴ دیدگاه
 1. عشقپولیس
  پاسخ

  به نظر من میشه از این گروه لباس الشرطه رو به عنوان بهترین لباس انتخاب کرد چون بهخوبی از نماد تیمشون استفاده کردن برعکس استقلال وسپاهان .همینجا باید از لباس قشنگ نفت مسجد سلیمان هم یاد کرد .رتبه های بعدی این گروه رو به ترتیب به الوحده استقلال و الاهلی می دم البته کار الاهلی در انتخاب برند داخلی هم بدنبود اما جواب نداده

 2. عشقپولیس
  پاسخ

  تیم کیتز جان سلام
  اگر به لباس الاهلی والهلال دقت کنید میبینید برعکس سال های قبل که از آمبرو ونایک استفاده می کردن الان از تولید کننده داخلی استفاده می کنن
  به نظر شما دلیل این تغییر اجبار فدراسیون عربستان هست یا چیز دیگه

  • تیم کیتز
   پاسخ

   سلام، این احتمال وجود دارد که این تصمیم برای بروز و ظهور صنایع مرتبط با لباس تیم های ورزشی در عربستان از سوی نهادهای تصمیم گیر در ورزش این کشور اتخاذ شده باشد.

 3. عشقپولیس
  پاسخ

  تیم کیتز لطفا اگر میشه رتبه بندی لباس تیمها رو برای هر گروه بزارید فکر کنم بهتر باشه

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.