لیورپول تا پایان فصل با نیوبالانس

توسط

تیم کیتز – بر اساس توافق صورت گرفته مابین باشگاه لیورپول، نیوبالانس تامین کننده فعلی و نایک تامین کننده آتی لباس این تیم مقرر شد لیورپول فصل ۲۰-۲۰۱۹ را تحت هر شرایطی با لباس های نیوبالانس به پایان برساند.

نایک اعلام کرده که با صرف نظر از حق قانونی خود به باشگاه لیورپول اجازه می دهد تا فصل را با لباس های نیوبالانس به اتمام برساند حتی اگر آخرین بازی لیورپول از تاریخ شروع قرارداد با نایک یعنی ۱۲ خرداد ۹۹ عبور کند.

نمایندگان باشگاه لیورپول، نیوبالانس و نایک با تاکید بر اینکه تغییر تامین کننده لباس پیش از پایان فصل مغایر با اصول اخلاقی است توافق کردند صرف نظر از تاریخ پایان فصل، نیوبالانس تا انتها تامین لباس لیورپول را بر عهده داشته باشد.

اگرچه شاید نایک بتواند با استناد به تاریخ شروع قرارداد مدعی بهره برداری و آغاز همکاری با لیورپول باشد اما این امکان در شرایطی قابل اجرا است که در چارچوب قوانین لیگ برتر و لیگ قهرمانان اروپا باشد، قوانینی که هرگونه تغییر در لباس در طول فصل را شدیدا محدود می کند.

از این رو به نظر می رسد نایک عملا قادر به آغاز همکاری با لیورپول پیش از پایان فصل نخواهد بود و با این توافق به نوعی با ژستی قهرمانانه از این اتفاق استفاده تبلیغاتی می کند.

شاید شما دوست داشته باشید

۱ دیدگاه
  1. علیرضا
    پاسخ

    تغییر تامین کننده وسط فصل مغایر اصول اخلاقی است …
    اینا یه سر به لیگ ایران بزنن دیوونه میشن

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.