لیگ طراحی ۰۰-۹۹ (DES-LEAGUE)

توسط

تیم کیتز – دوست داری لباس تیمت چه شکلی باشه؟ الان وقتشه چیزی که تو ذهنت هست رو مقابل دید بزرگترین جامعه دوستداران لباس تیم های ورزشی به نمایش بذاری.

دیزلیگ از امروز رسما شروع میشه و هیچوقت به پایان نمیرسه! البته فعلا. شاید بالاخره یه روز این لیگ هم تموم شد ولی عجالتا هستیم تا ابد! هفته به هفته نام یک تیم به عنوان موضوع طراحی هفته معرفی میشه و تو چه طرفدار اون تیم باشی چه نباشی میتونی ایده خودت رو برای لباس اون تیم طراحی کنی و بفرستی.

طرح های خودت رو با شرایطی که این پایین نوشته شده از طریق دایرکت اینستاگرام تیم کیتز یا آدرس ایمیل dizlig@teamkits.ir برای ما بفرست.

 

شرایط و ضوابط:

*طراح باید فقط از لوگوی تیم کیتز که پایین همین مطلب برای دانلود گذاشته شده در جایی که برای برند تولید کننده لباس در نظر گرفته استفاده کنه.

*میتونی طرح رو با هر نرم افزاری که مسلط هستی اجرا کنی و بفرستی. اگر هم دستی مسلط تر و راحت تر هستی طرحت رو روی کاغذ بکش، ازش عکس بگیر و بفرست.

*ایندفعه فقط طراحی مربوط به پیراهن هست و کاری به شورت و جوراب نداریم!

*استفاده از تم لباس تیم کیتز که پایین این مطلب برای دانلود قرار گرفته اختیاریه و طراح میتونه طرحش رو تو هر قالب و موکاپی که دوست داره پیاده سازی کنه.

*اگر طرح رو توی قالب و موکاپی غیر از قالب تیم کیتز اجرا کردی باید وقتی تکمیل شد اون رو در قالب نمایشی تیم کیتز(زمینه سفید) که پایین همین مطلب هست جاگذاری و ارسال کنی.

*تنها نام و نام خانوادگی خودتون رو در کادری که توی قالب طراحی مشخص شده بنویسید. از اضافه کردن هرگونه نام، لوگو، نوشته، واترمارک و موارد مشابه روی طرح و یا فضای اطراف اون خودداری کنید.

*سعی کنید ابعاد طرح نهایی کمتر از ۱۰۰۰ در ۱۰۰۰ پیکسل نباشه. حجم هر فایل هم کمتر از ۵۰۰ کیلوبایت باشه و در یکی از فرمت های JPG یا PNG خروجی بگیرید.

*هر نفر میتونه در هر هفته ۵ طرح برای یک تیم ارائه بده. زیاد هم به رنگ اصلی تیم اصرار نکنید و برای لباس دوم و سوم و احیانا هر رنگ فانتزی که فکر میکنی به اون تیم میاد هم طرح بزنید.

*مهلت ارسال طرح برای موضوع هر هفته ۵ روزه و طرح های ارسالی در پایان هر روز روی سایت قرار میگیره تا بهشون امتیاز داده بشه و مخاطبان هم ایرادات کار طراح رو تو صفحه هر طرح کامنت بذارن.

*در هر هفته سه طرح که بیشترین امتیاز رو از مخاطبان سایت بگیرن به همراه یک طرح به انتخاب تیم کیتز به صورت تک تک در اینستاگرام تیم کیتز استوری و به رای گذاشته میشن.

همچنین برای انتخاب طرح برتر هفته در سایت به رای گذاشته میشن و لینک مستقیم صفحه رای گیری در استوری اینستاگرام قرار میگیره. “این بخش تا اطلاع ثانوی غیر فعال”

*از هر نفر یک طرح میتونه به مرحله انتخاب نهایی راه پیدا کنه و اگر کسی بیش از یک طرح در جایگاه های اول تا سوم جدول امتیازی داشته باشه، فقط اون طرحی که بیشترین امتیاز رو داره میره به رای گیری نهایی و نفر یا نفرات بعدی فارغ از اینکه طرحشون چه رتبه ای کسب کرده در صورتی که سه جایگاه اول پر نشده باشه جایگزین میشن.

*بر اساس نظرخواهی صورت گرفته از مخاطبان پیج اینستاگرام تیم کیتز چنانچه اختلاف طرح اول و دوم نظرسنجی انتخاب طرح برتر هفته ۲۰ رای یا کمتر باشد، هر دو طرح به دور دوم فینال انتخاب طرح برتر راه پیدا می کنند.(این عدد ممکن است بسته به شرایط و تعداد آراء ثبت شده در نظرسنجی تغییر کند)

*سه طرح(از سه نفر) از سوی تیم کیتز انتخاب و به صاحب هر طرح یک ستاره اعطا می شود. در پایان لیگ طراحی(حداقل تا هفته دهم) فردی که بیشترین ستاره را در طول لیگ جمع کرده باشد به عنوان طراح برتر لیگ طراحی انتخاب خواهد شد.(جدول ستاره ها در همین صفحه قرار می گیرد)

-روش انتخاب طرح برتر هفته طبق روال سابق از طریق نظرسنجی عمومی پابرجاست و سه طرح با بیشترین میانگین امتیازی به همراه یک طرح به انتخاب تیم کیتز(که به عنوان طرح برتر هفته از نگاه تیم کیتز شناخته می شود) به نظرسنجی فینال انتخاب طرح برتر هفته راه خواهند یافت.

*حدنصاب ورود به گزینش فینال هفته حداقل تعداد ۵۰ رای ثبت شده برای هر طرح خواهد بود.
(کم اثر کردن آرای هدایت شده که ممکن است به تعداد کم و با میانگین بالا ثبت شوند)[حدنصاب ممکن است در هفته های آتی متناسب با میزان اثربخشی افزایش یا کاهش یابد]

*طرحی که صاحب بیشترین تعداد رای باشد(فارغ از میانگین امتیاز) به فینال هفته خواهد رفت.
(کم اثر کردن آرای منفی هدایت شده احتمالی)[در صورتی که طرح صاحب بیشترین تعداد رای در سه رتبه بالای جدول میانگین امتیازی قرار داشته باشد، فقط “میانگین امتیازی” ملاک گزینش سه طرح برای راهیابی به فینال خواهد بود]

ترکیب انتخاب چهار فینالیست هفته:
-دو طرح که بالاترین میانگین امتیازی را کسب کنند.(ثبت حداقل ۵۰ رای الزامی است)
-یک طرح که بیشترین تعداد رای برای آن ثبت شده(فارغ از میانگین امتیازی)
-یک طرح منتخب تیم کیتز

 

موضوع هفته اول: پرسپولیس (پایان)

موضوع هفته دوم: استقلال (پایان)

موضوع هفته سوم: تراکتور (پایان)

موضوع هفته چهارم: سپاهان (پایان)

موضوع هفته پنجم: صنعت نفت (پایان)

موضوع هفته ششم: نساجی (پایان)

موضوع هفته هفتم: فولاد (پایان)

موضوع هفته هشتم: ذوب آهن (پایان)

موضوع هفته نهم: نفت مسجدسلیمان (پایان)

موضوع هفته دهم: شهر خودرو (پایان)

موضوع هفته یازدهم: ماشین سازی (پایان)

موضوع هفته دوازدهم: مس رفسنجان (پایان)

موضوع هفته سیزدهم: زنیت – برایتون – پورتو (هنوز شروع نشده…)

 

قالب مورد نیازت رو از کادر زیر دریافت کن و همین حالا شروع کن!

دریافت قالب طراحی(یقه گرد)

دریافت قالب طراحی(یقه هفت)

دریافت قالب طراحی(یقه پولو)

دریافت قالب طراحی(آزاد-برای سایر موکاپ ها)

دریافت لوگوی پورتو

دریافت لوگوی برایتون

دریافت لوگوی زنیت

دریافت لوگوی تیم کیتز

قاسم الهی 

بهنام علی مردانی 

پوریا جامه بزرگ 

امین رشیدی 

میلاد خدابخش

حسین فارسی 

محسن رحیمی 

علی باقری 

همایون اقلیما

سیدمحمد هادی حکمتیان 

امیرحسین صادقی

سجاد شیردل

مصطفی محمدیان

صدرا بحرکاظمی

برای مشاهده و امتیازدهی به طرح ها کلیک کنید

شاید شما دوست داشته باشید

۲۱۳ دیدگاه
 1. پوریا جامه بزرگ
  پاسخ

  سلام تیم کیتز
  هفته بعد چه تیمیه؟

  • تیم کیتز
   پاسخ

   سلام، نساجی

 2. پوریا جامه بزرگ
  پاسخ

  سلام
  جواب رای گیری کی اعلام میشه؟

 3. محمد
  پاسخ

  سلام تیم کیتز لطفا این رای مردمی رو برداریدید چون بعضیا خودتون میدونید میان برای اینکه خودشون موفق شن ما و امثال مارو میکشن پایین و واقعن نامردیه من خودم رو نمیگم ولی اینهمه طرح زیبا هست ولی با این شرایط مسخره جایگاه خودشونو ندارن شماهم برای اینکه بازدید سایتتون بره بالا این نظر سنجی مردمی رو برنمی‌دارید. لطفا این نظر سنجی رو بردارید که حق طراح ها خورده نشه

 4. پوریا جامه بزرگ
  پاسخ

  سلام تیم کیتز
  ه‍فته ششم کی شروع میشه؟

  • تیم کیتز
   پاسخ

   سلام، پس از مشخص شدن طرح برتر هفته.
   موضوع هفته ششم: نساجی

   • hadi
    پاسخ

    سلام تیم کیتز
    ذوب آهن کی میشه؟

    • تیم کیتز
     پاسخ

     سلام، ذوب آهن در فهرست تیم ها هست اما هفته آن نامشخص است.

 5. علی
  پاسخ

  محمد باهات موافقم لطفا چند تا کارشناس بگذارید اونها نظر بدن نه مردم
  چون یهو میبینی یه طرح چرت امتیاز ۳ گرفته اونوقت اون طرح مشکی با آستین زرد ۲.۸ گرفته

 6. امیرحسین
  پاسخ

  سلام. تیم کیتز لطفا رای گیری مردمی رو بردار چون مسابقه همش شده فامیل بازی.

 7. امیرحسین
  پاسخ

  تیم کیتز طرح هایی که به رای گیری نهایی می رن آمار رای شون بیشتره یا میانگین رایشان؟

  • تیم کیتز
   پاسخ

   سلام، طبق توضیحات موجود میانگین امتیازی ملاک است.

 8. محمد امین طاهری
  پاسخ

  سلام چرا تیم های خارجی نمیزارید؟

  • تیم کیتز
   پاسخ

   سلام، طرح موضوع از تیم های خارجی در دست بررسی است.

 9. مهران
  پاسخ

  با سلام و احترام خدمت همه دوستان طراح،با توجه به کامنت ها نکته ای رو لازم دونستم عرض کنم خدمت دوستان مخالف آرای مردمی.
  دوستان عزیز،منم با شما کاملا موافقم که در مرحله اول،در مواردی رای های شاید قابل اتکا نباشند و طرحی با کیفیت پایین تر به واسطه آرا بیشتر،در جایگاه بالاتری قرار بگیره
  اما این موضوع در مرحله فینال صدق نمیکنه به نظرم،چون شرایط کاملا برابره و امکان پایین کشیدن طرحی وجود ندارد
  من بهترین مثال رو جناب علیمردانی میدونم که در دو فینال حضور داشتند،در یک فینال برنده شدند و در یک فینال خیر
  با تمام احترام نسبت به ایشون و هنر درجه یکشون ،اگر بخواهیم حرف دوستان عزیز آقا محمد و علی آقا رو بپذیریم که رای ها غیرقبل اعتماد است،پس برنده شدن ایشون در فینال تراکتور هم زیر سوال میره و حاصل فامیل بازی بوده و شاید حق دیگر طرح ها خورده شده باشه،و در فینال صنعت نفت هم مجددا همین اتفاق افتاده
  در صورتی که من کاملا مخالف این موضوع هستم و به نظرم به جز فینال استقلال که طرح بالا اومده از نظر بصری کیفیت پایین تری نسبت به بقیه طرح ها داشت،در بقیه فینال ها حد اقل بین ۲ یا ۳ طرح عالی رقابت فوق العاده جذابی حاکم بود
  نمونه اش فینال پرسپولیس،تراکتور و صنعت،که رقابت بین طرح های با کیفیتی حاکم بود
  نکته آخرم هم راجع به قالبی هست که طرح در اون پیاده شده،همین دو طرح دیشب که نقاشی شده بودند،به نظرم تلاششون قابل تقدیره،چرا که ایده بسیار مهمه هست،مانند کاری که باشگاه اسپال انجام داد
  شاید طراحان دو طرح نقاشی شده دیروز،سن و سال کمی داشتند و نسبت به سنشون کارشون عالی بوده،یا شاید در منطقه دورافتاده ای هستند و دسترسی به فتوشاپ ندارند و کاملا از سر ذوق کار انجام دادند
  شاید طرح این دو بزرگوار هم اگر در موکاپ های زیبای دوستان دیگه که انصافا درصد قابل توجهی از زیبایی کارهای دوستان بسته به موکاپ استفاده شده شون است و همین طرح در یک موکاپ سطح پایین اصلا به چشم نیاد،طرحشون خیلی قابل توجه تر میشد
  در پایان به همه عزیزان خسته نباشید میگم و خواهشمندام به واسطه برنده نشدن،ارزش کار بقیه رو پایین نیارند،چون برد و باخت واقعا اهمیت چندانی نداره
  از تیمکیتز عزیز عاجزانه خواهش میکنم کامنت بنده را منتشر کند تا شاید تنش به وجود آمده فروکش کند و دوستان کمی واقع بینانه تر و به دور از غرور و تعصب با این لیگ برخورد کنند و از این فرصت به وجود آمده نهایت لذت را ببرند
  ممنون و معذرت بابت پرحرفی بنده

 10. امیرحسین
  پاسخ

  سلام. موضوع هفته بعد از نساجی کدوم تیمه؟

  • تیم کیتز
   پاسخ

   سلام، فولاد خوزستان

 11. امیرحسین
  پاسخ

  سلام تیم کیتز یک برنامه فتوشاپ موکاپ روبگید که برای طراحی استفاده کنم.

  • تیم کیتز
   پاسخ

   سلام، قالب طراحی پایه در پایین همین صفحه قرار گرفته است. در صورت تمایل به استفاده از سایر موکاپ ها در صفحه هر طرح سوال خود را از صاحب طرح بپرسید.

 12. محمد مبین
  پاسخ

  سلام.فینال این هفته چه زمانی برگزار می شود؟

  • تیم کیتز
   پاسخ

   سلام، طبق روال معمول نظرسنجی فینال ۴۸ ساعت پس از پایان مهلت ارسال طرح آغاز می شود.

 13. Ali
  پاسخ

  تا اینجای لیگ رقابت جذابی بوده و طرح های خیلی خوبی دیدیم اما به نظرم توی پرزنت طرح های برگزیده دارید ضعیف عمل می کنید. خیلی ساده و بدون توضیحات خاصی فقط اعلام می کنید که این ۳ تا طرح به ترتیب سه تا ستاره گرفتند. بهتر می شد اگر که زمان اعلام طرح های منتخب و ستاره دار دلایل انتخابتون رو هم مختصر توضیح می دادید و می گفتید که مثلا طرح آقای فلانی به این دلایل به عنوان برگزیده اول هفته، فلان طرح به این دلایل به عنوان برگزیده دوم و …

  فکر می کنم اون توضیحات به همه طراح ها کمک می کنه تا بهتر بتونند طرح های برتر رو آنالیز کنند و ازشون یاد بگیرند.

 14. محمد امین طاهری
  پاسخ

  سلام خدمت مدیر بزرگوار
  بنده در روبیکا کانال لباس های تیم ها دارم
  می خواهم با سایت شما همکاری کنم
  ممنون میشم اگر موافقت کنید

  • تیم کیتز
   پاسخ

   سلام، موضوع و زمینه ای که تمایل به همکاری دارید را همراه با نمونه کارهای مرتبط به آدرس ایمیل info@teamkits.ir ارسال کنید. حتما بررسی و در صورت نیاز به شما اطلاع داده خواهد شد.

   • محمد امین طاهری
    پاسخ

    از طریق gmail براتون ارسال کردم

 15. امیرحسین
  پاسخ

  سلام. موضوع هفته بعد فولاد خوزستان چه تیمیه؟

  • تیم کیتز
   پاسخ

   سلام، ذوب آهن

 16. محمد امین طاهری
  پاسخ

  سلام
  براتون ارسال کردم پاسخ نمی فرمایید؟

  • تیم کیتز
   پاسخ

   سلام، پیرو پاسخ قبلی در صورت نیاز به شما اطلاع داده خواهد شد. موفق باشید

 17. محمدمهدی عطایی
  پاسخ

  سلام.ببخشید هفته بعد از فولاد چه تیمیه؟

  • تیم کیتز
   پاسخ

   سلام، ذوب آهن

 18. پوریا جامه بزرگ
  پاسخ

  سلام تیم کیتز این لیگ مثل مسابقه طراحی پیراهن تیم ملی جایزه ای داره؟
  یا فقط …
  با تشکر

  • تیم کیتز
   پاسخ

   سلام، به طرح برتر هر هفته هدیه ای از طرف مجید اهدا خواهد شد.

 19. امیرحسین
  پاسخ

  سلام. تیم کیتز یک مسابقه طراحی توپ لیگ برتر هم بگذارید.

 20. امیرحسین صادقی
  پاسخ

  هفته ۸ کی شروع میشه و کدوم تیم هستش

  • تیم کیتز
   پاسخ

   سلام، ذوب آهن

 21. امیرحسین
  پاسخ

  سلام. موضوع بعد ذوب آهن چه تیمیه؟

  • تیم کیتز
   پاسخ

   سلام، نفت مسجد سلیمان

 22. امیرحسین صادقی
  پاسخ

  هفته نهم کدوم تیم هستش؟

  • تیم کیتز
   پاسخ

   نفت مسجدسلیمان

 23. امیرحسین صادقی
  پاسخ

  شهر خودرو تو کدوم هفته هست

 24. بهنام علی مردانی
  پاسخ

  با سلام و خسته نباشید خدمت عوامل محترم سایت و بخصوص لیگ خوبتون
  جا داره ی تشکر ویژه بکنم ب نمایندگی از تمام بچه ها از کار بسیار خوب و قابل تقدیرتون
  امیدوارم هیچوقت این کار تموم نشه تا ب نتیجه برسه
  می‌دونم چقدر سخت و فرسایشی هست
  اما با این تلاش و پیشرفتی ک توی مسابقات هم از برگذارکننده ها شاهدیم هم از تک تک بچه ها حیفه بی نتیجه رها شده
  ی عذر خواهیم بکنم اگه گاهی اوقات تند میریم یا حرکتی میزنیم ک باعث ناراحتی کسی میشه بذارید ب پای حساسیتی ک ی این مسابقات داریم
  و در کنار رفاقت ، اصل موضوع ک رقابت هستش گاهی باعث چالش تنش و دلخوری میشه
  با تشکر

  • تیم کیتز
   پاسخ

   سلام تشکر از حسن نظر شما، قطعا دستیابی به اهداف متعالی با مشارکت و همدلی همه عزیزان میسر می شود و تیم کیتز هم به رسالت خود در این راستا متعهد خواهد بود. موفق باشید

 25. امیرحسین صادقی
  پاسخ

  باشگاه شهر خودرو تو کدوم هفته برگزار میشه

 26. محمد امین طاهری
  پاسخ

  سلام لطفا یه پاسخی به من بدید یا نه یا آره!

  • تیم کیتز
   پاسخ

   سلام، در حال حاضر خیر. در صورت نیاز از طریق ایمیل اطلاع رسانی می شود.

 27. امیرحسین صادقی
  پاسخ

  باشگاه بعد از نفت مسجد سلیمان چیه؟

  • تیم کیتز
   پاسخ

   سلام، شهر خودرو

 28. پوریا جامه بزرگ
  پاسخ

  سلام
  اعلام نتایج کی هستش؟

 29. محمد امین طاهری
  پاسخ

  سلام مجدد
  این اجازه رو به بنده میدید که مطالب رو با ذکر منبع از سایت شما برای کانال روبیکای بنده کپی کنم؟
  ممنون میشم اگه موافقت کنید

  • تیم کیتز
   پاسخ

   سلام، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

   • محمد امین طاهری
    پاسخ

    متشکرم

 30. امیر
  پاسخ

  این هفته شهر خودرو هست؟

  • سجاد شیردل
   پاسخ

   سلام بله

 31. امیرحسین
  پاسخ

  سلام. هفته بعد از شهر خودرو چه تیمیه؟

  • تیم کیتز
   پاسخ

   سلام، هنوز تعیین نشده

  • امیرحسین
   پاسخ

   سلام. باشگاه بعداز
   شهر خودرو کدام است؟

   • تیم کیتز
    پاسخ

    سلام اطلاع رسانی خواهد شد.

 32. پوریا
  پاسخ

  با سلام خسته نباشید خدمت تیم کیتز عزیز
  هفته دهم هفته پایانی بود؟
  هفته بعد چه تیمی هست؟

  • تیم کیتز
   پاسخ

   سلام، به زودی اعلام خواهد شد.

 33. امیرحسین
  پاسخ

  سلام. شهر خودرو آخرین هفته بود؟

  • تیم کیتز
   پاسخ

   سلام، اطلاع رسانی خواهد شد.

 34. امیرحسین
  پاسخ

  طرح های برتر هر هفته بر چه اساسی انتخاب می شوند؟ اون ۶/۷تا طرح رو می گم.

 35. قاسم
  پاسخ

  سلام و عرض ادب

  من توی نظرات قبلی دیدم که دوستان در مورد وضعیت ادامه لیگ طراحی پرسیده بودن و شما هم پاسخ داده بودین که اطلاع رسانی خواهد شد. اما خب… بعد از چند روز هیچ خبری درباره این قضیه منتشر نشده و الآن احساس میکنم که همه تو یه وضعیت بلاتکلیفی باشیم! بنابراین ممنون میشم ازتون اگر که فعلا یه توضیح مختصری بدین که وضعیت دقیقا چجوریه و چه برنامه ای برای بعد دارین… حالا توضیحات تکمیلی اش هم باشه برای بعد… حداقل الآن از بلاتکلیفی در بیاییم و بدونیم که روی آماده سازی طرح هامون برای تیم هایی مثل شاهین بوشهر، سایپا، پیکان و… کار کنیم یا اینکه پرونده لیگ بسته شده و تمام!

  ممنون از شما

  • تیم کیتز
   پاسخ

   سلام، لیگ طراحی به طور پیوسته ادامه خواهد داشت و همانطور که در متن اولیه آغاز لیگ هم اشاره شد هیچگاه به پایان نخواهد رسید. هفته یازدهم امروز شروع می شود و موضوع هفته تا ساعاتی دیگر اعلام خواهد شد. موفق باشید

   • قاسم
    پاسخ

    ممنون بابت پاسخگویی
    پیروز باشید

 36. محمد امین طاهری
  پاسخ

  سلام
  ببخشید میشه بفرمایید تصاپثویر غیر رسمی لباس رو از کجا میارید

 37. محمد امین طاهری
  پاسخ

  پاسخ نمیفرمایید؟
  پیج این پسره سیاه پوسته رو میدید؟
  همونی که اخبار غیر رسمی لباس رو لو میده

 38. امیرحسین
  پاسخ

  سلام. هفته بعد ماشین سازی چه تیمیه؟

  • تیم کیتز
   پاسخ

   سلام، به زودی اعلام خواهد شد.

 39. محمد امین طاهری
  پاسخ

  سلام جایزه چیه
  اصلا جایزه داره؟

 40. پوریا جامه بزرگ
  پاسخ

  سلام خسته نباشید خدمت تیم کیتز عزیز با توجه به اینکه خیلی از طراحا از هفته های چهارم پنجم متوجه این لیگ شدن و مهلت تیم های پر طرفدار مثل استقلال و پرسپولیس تمام شده بود و خیلی از بچها دوست داشتن طرحاشون رو برای این دو تیم به نمایش بزارن اگه این دو هفته دوباره تکرار میشد طرحهای باکیفیت تر و بیشتری میدیم
  با تشکر

  • تیم کیتز
   پاسخ

   سلام، تیم های پرطرفدار به عنوان موضوع اصلی یا فرعی در هفته های آتی لیگ طراحی تکرار خواهند شد.

 41. سجاد شیردل
  پاسخ

  سلام به همه عزیزان مجموعه تیم کیتز ، مشکلی که هفته های اخیر توی مسابقه بیشتر خودش رو نشون میده رای های منفی هستش که خیلی ها به صورت ناشناس میدن و باعث پایین اوردن امتیاز یک طرح میشن و مورد بعدی که این هفته به وضوح همه دیدن و اعتراض هم داشتن رای های غیر معمول برای برخی طرح های ضعیفه . امیدواریم این مشکلات رو با تدابیر شما در هفته های بعد شاهدش نباشیم . متشکر 🌹

  • تیم کیتز
   پاسخ

   سلام، در طول برگزاری لیگ اقداماتی برای جلوگیری از تضییع حق طرح های شایسته صورت پذیرفته که محدود کردن حضور یک طرح از هر فرد در فینال و گزینه منتخب تیم کیتز برای فینال از آن جمله است. لازم به ذکر است که از منظر زیبایی شناسی جدول ستاره ها مبنای ارزشگذاری فنی طرح ها است که قطعا مورد وثوق شرکت کنندگان نیز هست. حتما این تلاش ها به طور مستمر از سوی تیم برگزاری تداوم خواهد داشت. پیروز باشید.

 42. امیرحسین
  پاسخ

  سلام. هفته بعد مس رفسنجان چه تیمیه؟

  • تیم کیتز
   پاسخ

   سلام، اطلاع رسانی خواهد شد.

 43. محمد مبین
  پاسخ

  سلام تیم کیتز جان.سوالاتی داشتم راجع به چالش سایت..
  اول اینکه چه اتفاقی افتاد که تیم تازه صعود کرده مس رفسنجان رو به عنوان موضوع هفته دوازدهم انتخاب کردید..(در حالی که هنوز چند تا تیم از لیگ برتر هنوز باقی مونده بودن مثل پیکان،شاهین شهرداری،گل گهر و پارس جنوبی جم..)
  دوم اینکه این چالش برای تیم های لیگ یکی یا حتی لیگ دو هم وجود داره؟؟؟؟
  و در آخر اینکه با توجه به فسخ قرار داد آلشپورت با تیم ملی(البته که هنوز فدراسیون حرفی نزده)و جایگزینی احتمالی یک برند داخلی امکان داره که یک هفته هم به تیم ملی اختصاص داده بشه؟؟؟
  با تشکر از عوامل زحمتکش سایت…

  • تیم کیتز
   پاسخ

   سلام، عوامل متعددی در انتخاب موضوع هفته دخیل است که در ارزیابی ها مطرح، تصمیم گیری و تصویب می شود. هیچ گونه محدودیتی از نظر موضوع در لیگ طراحی وجود ندارد و به طور پیوسته و بسته به شرایط، موضوعات در قالب های مختلف تعریف خواهد شد.

 44. امید حیدرنتاج
  پاسخ

  بعد مس چه تیمی هست؟
  طرح برتر مس رو گفتید ولی تیم بعدی رو نگفتید!

  • تیم کیتز
   پاسخ

   به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

 45. بهنام علی مردانی
  پاسخ

  درود بر شما دست اندر کاران این سایت و لیگ بسیار جذاب
  خسته نباشید واقعا از زحماتتون سپاسگذاریم
  ی خواهش داشتم و ی پیشنهاد
  خواهش اینکه مثل همیشه و حتی با قدرت و جدیت بیشتری از این بچه ها حمایت کنید با برندها صحبت کنید شما میتونید بهشون بگید ک هر کدوم حداقل ی طراح نیاز دارن
  بخدا برای بالا کشیدن خود برند و شرکت هم مفیده مث تمام برندهای معتبر دنیا
  این و میدونم کار سختیه اما متوجه‌شون کنید این هنری ک توی این بچه‌ها نهفته همه جای دنیا ی شغل مهم و حیاتی واسه هر برندیه
  تولید محتوا ، طراحی ، تبلیغات و …
  با استخدام با حقوق حداقلی میتونن بهشون کمک کن هم ایجاد شغل میشه واسه چندتا جوون هم انگیزه میشه واسه خیلیای دیگه
  بخدا ماهیانه دو سه میلیون از مجید یا یوسف یا استارت و … چیزی نیست اما برای خیلی از ما دنیای انگیزه‌ست اینکه کاری و ک با تمام وجودمون داریم انجام میدیم بشه شغلمون حاضرم قسم بخورم اگه اون شرکت ضرر کرد من ضررش و میدم
  من حتی التماسشونم کردم اما حرف ما گوش شنوا نداره شما ک ماشالا اعتباری دارید حرفتون و گوش میکنن
  من جسارت نمیکنم شاید خیلی بیشتر از این چیزی ک گفتم شما دارید پشت کار رو میگیرید
  اما خواستم حرف دلم و شاید حرف دل خیلی از بچه‌های با استعداد این لیگ و بگم بخدا تو این مملکت واسه هر چیزی معدن استعداده
  بخدا آسمون ب زمین نمیاد اگه قاسم ها پوریا ها سجادها و خیلیهای دیگه بدون پارتی و خواسته‌های نجومی مشغول فعالیتی بشن ک استعدادشون ب خاک بابام از سطح جهانیم بالاتره
  ببخشید طولانی شد
  و پیشنهادم اینه ک اولن اینکه اون گزینه بیشترین رأی رو بردارید چون بعضن دوستان هکر بدون هیچ خلاقیتی رای جمع میکنن
  لااقل ب صورت جدا ازش توی ی استوری تقدیر کنید و وارد چهارتای فینال نشن
  سطح کارا خیلی پایین میاد اینجور مواقع
  دوم اینکه رأی گیری فینال ب نظرم ب صورت قبلی خیلی بهتر بود چون شما ک استاد مایی میدونی اینستا هک کردنش راحت تره و فیک ها الا ماشاالله ریخته
  اما اگر برای بیشتر دیده شدن پیج هست ک بحثی توش نیست چون چ پیجی از نظر ما لایق تر شما برای دیده شدن
  سپاس و خسته نباشد فراوان

  • تیم کیتز
   پاسخ

   سلام قطعا هدف از سازماندهی و برگزاری رویدادهای اینچنینی ایجاد فضایی برای دیده شدن آثار و ایده های خلاقانه استعدادهای این شاخه از هنر طراحی است که به طور پیوسته تداوم خواهد داشت. پیشنهاداتی که مطرح کردید حتما مورد بررسی قرار خواهد گرفت. سپاس از همراهی شما

   • بهنام علی مردانی
    پاسخ

    سپاس فراوان از این میزان از انرژی و زمانی ک بخاطر ماها می ذارید

 46. مهران عزیزی
  پاسخ

  سلام عرض می کنم به اعضای تیم کیتز
  من مدت ها هستش که مسابقه لباس هارو دنبال میکنم
  و پیشرفت بسیاری از بچه ها رو در طراحی لباس می بینم
  اول تشکر می کنم که بستری درست کردید که این بچه ها با استعداد های عالی که دارن بتونن ، خودی نشون بدن
  اما نکاتی هستش که دوست داشتم به آن رسیدگی کنید

  انتخاب های ستاره های برتر هفته بیشتر فکر می کنم که سلیقه ی شخصی یک نفر بوده و داره بیشتر به سمت کسانی میرود که تو مسابقات برای خودشون اسم و رسمی پیدا کردن . ( البته با احترام به تمام طراح ها )
  بحث من فقط ستاره ها هستش ، چه بسا طرحی هستش که حتی بین نظرات و نمرات بین بچه ها نمره خوبی نگرفته و نظرات مثبتی روش نیست اما ، یهویی جزو ستاره های هفته می شود .
  بنظرم شما به عنوان یک رسانه که دارید مسابقه برگزار می کنید ، این ابهام که ( بر چه ملاکی این ستاره ها داده می شود ) و چند نفری تو کامنت اینجا هم پرسیدن اما جوابی ندادید، باید برطرف شود .
  ( برگزاری مسابقه بسیار جالب هستش اما معیار ها ، نحوه انجامش بنظرم از خود مسابقه مهم تر هستش )

  ***البته این صحبتی که کردم جهت پیشرفت مسابقه بوده و حمل بر بی ادبی نزارید***

  پیشنهاد دیگه ای که دارم فکری به حال جدول امتیازات بکنید چون بعضی از دوستان طراح با اینکه طرح های بسیار خوبی میزنن اما رتبه مناسبی در جدول ندارن و باید ساز و کار جدول امتیازات تغییر کند ( به طور مثال دوست عزیز سجاد شیردل با این همه طرح های خوبی که در مسابقات زده اما رتبه پایینی در جدول دارد که منصفانه نیست یا بعضی از دوستان اصلا در این جدول نیستند )

  موضوع دیگری که خیلی این چند هفته آخر بچه هارو اذیت کرده رای منفی هستش که میدن و میانگین نمرات بچه هارو پایین میارن یا نمرات فیک به خودشون میدن ( که نمونش برنده فینال هفته مس سرچشمه که به نظر بنده لیاقت فینال رو نداشت چه برسد به برنده شدن در هفته ) فکری هم برای این موضوع بکنید

  مرسی از اینکه حرف های من رو گوش دادید

  از دوستان دیگری هم که نظر دیگری دارن کامنت منو ریپلای کنن که بتونیم نظراتمون رو برای بهبود مسابقه به اشتراک بزاریم

  • صدرا
   پاسخ

   من با بخش ستاره ها موافقم باید عوض بشه

 47. امیرحسین
  پاسخ

  سلام.اون ۷هشت تا طرح های برترهر هفته چجوری انتخاب می‌شوند؟

  • مصطفی
   پاسخ

   تیم کیتز با یه سریا فقط حال می کنه لباسای اونا رو انتخاب میکنه
   با بعضی ها هم حال نمیکنه نه ستاره میده نه تو طرح برتر ها میزاره :/
   اگر طرح براشون میفرستی ، واسه دل خودت بفرست

 48. قاسم
  پاسخ

  اگر داوری رو براساس سیستم رأی گیری مردمی (چه از طریق سایت باشه، چه اینستاگرام) بذاریم، چون امکان تقلب و رأی فیک توش زیاده، طبیعتاً نتایج برای همه راضی کننده نخواهد بود.
  سیستم داوری خود مجموعه تیم کیتز نسبت به رأی گیری مردمی تخصصی تر میشه اما چون بحث سلیقه شخصی هم هست، باز هم همه رو نمیتونه راضی کنه. چون اگر سلیقه کسی با داورها یکسان نباشه، نتایج براش عجیب میرسه و احساس میکنه که ناداوری صورت گرفته.
  درواقع داوری به هر شکلی که باشه باز هم یه عده راضی اند و یه عده ناراضی و این طبیعیه.
  اما به نظرم میشه با داوری ترکیبی این درصد نارضایتی رو کمتر کرد. البته داوری ترکیبی کار به شدت وقت گیر و پردردسری هم هستش و نمیدونم که امکان اجراش هست یا نه… من فقط پیشنهاد خودم رو مطرح میکنم.

  نظر پیشنهادی من اینه که اولاً توی دور جدید مسابقات مجموعه طرح های هر شرکت کننده بصورت ۱ پکیج بیشتر نباشه که سیستم رأی گیری و شمارش و… کم دردسرتر بشه. منظورم از یک پکیج اینه وقتی موضوع مثلا تیم فوتبال لیورپول هستش، طراح ۵ تا طرح جداگانه برای لباس لیورپول نداشته باشه، بلکه لباس اول و دوم و سوم در کنار هم و بصورت یک فایل واحد توی سایت قرار بگیره و هر طراح هم هر هفته فقط ۱ طرح (که شامل ۳ لباس میشه) داشته باشه. توی داوری و رأی دهی هم سه طرح در کنار هم و بصورت مجموع یه امتیاز بگیرن.

  اما در مورد شیوه داوری…

  A – داوری عمومی:
  روش امتیازدهی مثل قبل پایین هر طرح باشه تا مخاطب های سایت امتیازی که فکر میکنند هر طرح لایقشه رو بهش بدن. در پایان هفته با توجه به میانگین امتیازها رتبه هر طراح مشخص میشه.

  B – داوری شرکت کنندگان:
  هرکسی که اون هفته توی رقابت شرکت کرده و طرح داره، در پایان هفته باید همه طرح ها رو بررسی کرده و طبق داوری خودش شرکت کننده های هفته رو رتبه بندی کنه. البته باید رأی های هر طراح بعد از اعلام نتایج یه جایی منتشر بشه تا بقیه بدونن که هر کسی چجوری رتبه بندی کرده و به عبارتی جلوی نامردی و غرض ورزی ها گرفته بشه.
  نکته ای که هستش اینه که هر طراح خودش رو نباید توی رتبه بندی ارائه داده اش درنظر بگیره و اینکه حتما هم باید داوری رو انجام بده (یعنی اگر طراحی این قضیه داوری و رتبه بندی رو انجام نداد از رقابت اون هفته حذف میشه)
  براساس بررسی و شمارش مجموع آرای شرکت کنندگان رتبه هر طراح توی بخش B درمیاد.

  C – داوری تیم کیتز:
  خود دوستان سایت تیم کیتز هم مثل روش قبلی همه طرح ها رو بررسی و رتبه بندی خودشون رو مشخص می کنند.

  و درنهایت برگزیده های نهایی با توجه به نتایج آرا در بخش های A و B و C محاسبه و مشخص بشن.

  این روش واقعاً وقت گیر و پردردسره و نمیدونم عوامل سایت امکان اجراش رو دارن یا نه. به نظرم اگر برای سایت فوروم قرار بگیره، جدای از مزایای دیگه فوروم برای سایت، اونجا میشه برای رقابت هر هفته یک تاپیک ساخت و مثلا رأی های داده شده توی بخش B رو اونجا فرستاد (توی تاپیکی که پیام هاش برای کاربرها موقتاً قابل نمایش نیست) و بعد از اعلام نتایج پیام ها (یا درواقع رأی های داده شده) رو آشکار کرد تا همه ببینند. ضمن اینکه با اضافه شدن ادمین هایی از خود بچه ها (با دسترسی های محدود) میشه یه قسمت هایی از کارها مثل شمارش آراء رو به عهده خود بچه ها گذاشت تا فشار زیادی برای شمارش و محاسبه امتیازها به خود عوامل سایت وارد نشه.

  این نظر و پیشنهاد من برای ادامه لیگ طراحی هستش… باز با پیشنهادها و نظر بقیه دوستان میشه قضیه رو بسط داد تا یه روش بهتر و کامل تر رو ازش درآورد.

  • مهران عزیزی
   پاسخ

   سلام آقای قاسم عزیز
   به نظرم شما ، آقای بهنام ، آقای پوریا از بهترین طراحای این مسابقه هستید و پیشنهادی که داشتید برای رای گیری بسیار عالی هستش .
   ———————————————————————————————————————————–
   من بیشتر روی صحبتی که کردم به اعضای انتخاب لباس های برتر هفته و ستاره دهندگان است ، من توی مجتمع فنی تهران ، گرافیک آموزش میدم و آشنایی خوبی روی این جور کار ها دارم .
   بعضا طرح هایی رو میبینم که پتانسیل خیلی بالایی دارن ولی اصلا به آنها توجه نمیشه و طرح هایی که از طرف طراحای خوب این مسابقه ارائه میشه ، اما ضعیف تر هستند و بین طرح های هفته قرار میگیره من رو ناراحت میکنه .
   ———————————————————————————————————————————————-
   ***مثلا بعضی از طرح های آقای محمد مبین رو اگر دقت کرده باشید ، کیفیت بالایی داره با اینکه با دست کشیده میشه و اگر روی موکاپ بیاد چه بسا از برتر اون هفته هم عالی تر میشده. ( پیشرفتش رو توی طرحاش میشه دید )
   ***یا آقای سجاد شیر دل کلا دو تا ستاره برنزی گرفته که برای طراح خوبی مثل ایشون خیلی کم هستش .
   ***نمونه دیگه آقای پرهام که طی مسابقه پیشرفت خیلی خوبی داشته و تو این دو هفته آخر دو سه تا طرح خیلی خوب داشته که حتی بین طرح های برتر هفته نبوده .
   ***گاها آقای پارسا بزرگی و آقای ایمان هم طرح های خوبی دادن اما دیده نشده .
   —————————————————————————————————————————————————-
   به خدا اسم این هایی که آوردم هیچ کدوم فامیل یا دوست من نیستن
   توی مدتی که تدریس می کردم دانشجویانی رو دیدم با اینکه کار خوبی داشتم ولی به دلیل حمایت نشدن دلسرد شدن و کار رو کنار گذاشتن و ادامه ندادن ( شاید با حمایت کردن و دادن اعتماد به نفس به این دوستان و دیگران شاهد بوجود آمدن طراح های بزرگی در صنعت پوشاک ورزشی باشیم )
   —————————————————————————————————————————————————
   امیدوارم که اعضای تیم کیتز و بچه های طراح موفق و پیروز باشن و روز به روز پیشرفت رو توی بچه ها ببینیم

 49. امیرحسین
  پاسخ

  تیم کیتز موضوع هفته جدید کی مشخص می شه؟

  • تیم کیتز
   پاسخ

   سلام، موضوع هفته جدید پس از اعلام رسمی شروع دور دوم اعلام خواهد شد. منتظر اطلاع رسانی از طریق همین صفحه و پیج اینستاگرام باشید.

  • قاسم
   پاسخ

   با مثال هایی که زدی و اسم هایی که آوردی به شدت موافقم… پرهام دو هفته آخر واقعا عالی بود و به شخصه توی هفته یازدهم خیلی امیدوار بودم که ستاره بگیره. سجاد هم که همیشه جزو بهترین ها بوده و پیش بینی خودم این بود که ستاره طلایی هفته دوازدهم برای سجاد بشه و حتی توی فینال هفته با وجودی که خودم هم طرح داشتم اما چون به نظرم طرحش خیلی بهتر از طرح خودم بود… به سجاد رأی دادم.
   پارسا… محمد مبین… ایمان… امین… علی و… اونقدر طراح خوب داشتیم که بعضی هفته ها که طرح خودم از طرف تیم کیتز انتخاب میشد علیرغم خوشحالی از انتخاب شدن به عنوان یکی از طرح های هفته… یجورایی حس ناجوری هم بهم دست میداد که شاید در حق بعضی از بچه ها داره ظلم میشه و شاید باعث دلسردیشون بشه!
   به نظرم مشکل اصلی سیستم داوری توی دور اول دیز لیگ این بود که فقط متوجه میشدیم که ۳ طرح برتر کدوما هستند و فرقی بین نفر چهارم با نفرات آخر وجود نداشت. مثلا شاید خیلی هفته ها سجاد انتخاب چهارم میشده اما برای چهارم شدن هیچ امتیازی واسه اش ثبت نمیشده و یه طراح دیگه که شاید هفته های قبلش هم طرح های ضعیف تری از سجاد داشته… با یه طرح خوب و گرفتن ستاره توی جدول امتیازی بالاتر از سجاد قرار میگرفته (سجاد رو اینجا به عنوان مثال گفتم و این قضیه در مورد همه طراح های خوب صدق میکنه)
   به نظرم بهترین کار همینه که هر هفته طرح ها رتبه بندی بشن و از آخر به اول بصورت افزایشی به طرح ها از امتیاز ۱ تا هر چقدر که شرکت کننده داریم داده بشه. مثلا اگر یه هفته ای ۵۰ طرح توی مسابقه بود نفر اول ۵۰ امتیاز میگیره… نفر دوم ۴۹ امتیاز و… و اگر یه هفته تعداد شرکت کننده ها بیشتر باشه طبیعتا امتیاز نفرات اول هم نسبت به بقیه هفته ها بیشتر میشه. به نظرم با این روش عدالت تا حدودی بهتر رعایت میشه… رقابت داغ تری خواهیم داشت و در حق نفرات چهارم و پنجم هم ظلم نمیشه.
   حالا باید ببینیم دور جدید کی و با چه روشی شروع میشه و اینکه روش داوری آثار چجوری خواهد بود.

 50. پوریا جامه بزرگ
  پاسخ

  با سلام خدمت همه دوستان
  امیدوارم روش هایی که دوستان گفتن بتونه تو دور بعدی لیگ که احساس میکنم متفاوتر از دور اول باشه کمک کنه
  چیزی که خیلی تو لیگ آزار دهنده بود زمان بندی های نامنظم که امید وارو با اعلام تاریخ های دقیق دیگه مشکلی نباشه
  با تشکر

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.