معمای روز؛ لباس جدید تیم ملی

توسط

تیم کیتز – با گذشت هفت ماه از اعلام رسمی آغاز همکاری فدراسیون فوتبال ایران با آل اشپورت هنوز از لباس وعده داده شده برای دیدارهای تیم ملی در دور برگشت مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ خبری نیست.

ایران روز نوزدهم شهریور ماه اولین بار با لباس های تامین کننده جدید به میدان رفت، لباس هایی که هیچ ردی از یک طرح سفارشی در آن دیده نمی شد و البته با طرحی که پیش از آن معرفی شده بود در جزئیات تفاوت هایی داشت.

لباس های تمرینی که پیش از آن در تمرینات تیم ملی استفاده می شد هم با حاشیه هایی از جمله استفاده از پرچم کاتالونیا برای نوار پشت یقه همراه بود.

روز بیست و سوم مرداد ماه امسال بود که فدراسیون فوتبال در اطلاعیه ای طراحی لباس بازی، گرمکن و لباس هتلی تیم های ملی را به فراخوان گذاشت. فراخوانی شامل تنها ۹ بند یک خطی که بسیاری از اصول در آن پیش بینی نشده بود.

از شکل فراخوان منتشر شده کاملا پیدا بود که نباید انتظار چندانی از آن داشت چرا که هیچگونه اطلاع رسانی از فرایند برگزاری از جمله تعداد و سطح کیفی آثار رسیده از سوی فدراسیون انجام نشد و نتایج آن پس از گذشت حدود هفت ماه همچنان نامعلوم است!

در حالی همه منتظر لباس جدید تیم ملی هستیم که اکثریت قریب به اتفاق طرح های اخیر آل اشپورت برای استقلال، پرسپولیس و سپاهان با ضعف های بنیادی در طراحی همراه بوده و این نگرانی وجود دارد که مبادا اقدامی مهلک موجب شود یک لباس سراسر سفید بدون هیچ رد و نشانه ای را به لباس جدید ترجیح دهیم.

شاید شما دوست داشته باشید

۲ دیدگاه
 1. مهدی
  پاسخ

  تیم کیتز الکی حساس مون نکن مطمئنم بازم یه طرح مسخره ک میزنم.
  با اطمینان میگم لباس فعلی بهتر از لباس بعدیه ک قرار طراحی شه

 2. قهرمان جهان
  پاسخ

  انقدر از رو طرح نایک کپی زدیم که نایک مدلش رو تغییر داد.خخخخ

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.