مناقشه بر سر لباس آبی؛ آل اشپورت، لی نینگ و حالا مجید

توسط

تیم کیتز – پس از کش و قوس های فراوان باشگاه استقلال طی روزهای اخیر با انتشار بیانیه رسمی مجید را به عنوان تامین کننده لباس این تیم در فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ معرفی کرد.

در حالی که نمایندگان آل اشپورت مدعی دریافت غرامت به دلیل آنچه خروج پیش از موعد استقلال از قرارداد تعبیر می شود هستند، مسئولان باشگاه با تاکید بر اینکه قرارداد استقلال با نمایندگان آل اشپورت در تیر ماه ۹۹ به پایان رسیده در هفته اول از لی نینگ لباس خریده و برای هفته دوم نیز با مجید به توافق رسیده اند!

با اقدام به تهیه لباس از لی نینگ برای بازی هفته اول، نمایندگان این برند چینی نیز نسبت به حصول توافق و تداوم همکاری در ادامه لیگ امیدوار شدند تا حالا نمایندگان این برند هم به دنبال سهمی از فروش لباس به استقلال باشند.

در بیانیه باشگاه استقلال در ارتباط با انتخاب مجید به عنوان تامین کننده جدید لباس آبی پوشان ضمن تاکید بر اولویت خرید بر مبنای کیفیت، دلیل کنار گذاشتن لی نینگ را پایین بودن کیفیت لباس ها عنوان کرده بود.

مسئولان استقلال در حالی روی بحث کیفیت تاکید داشتند که بازیکنان این تیم در فصل های قبل تجربه استفاده از لباس های لی نینگ را داشته اند و حتی تا پیش از مسابقه هفته اول هم می توانستند در مورد تایید یا عدم تایید لباس نظر بدهند.

اگر شرایط به این گونه باشد که برای تایید کیفیت حتما نیاز به استفاده از لباس در مسابقه رسمی باشد، احتمالا استقلالی ها در هر یک از هفته های سوم و چهارم و پنجم و … لباس های برندهای مختلف را بر تن خواهند کرد!

چیزی که مشخص است لباس استقلال به دلیل تصمیمات خلق الساعه مسئولان باشگاه این روزها به شدت محل مناقشه است؛ آل اشپورت نفرین می کند، لی نینگ التماس دعا دارد و مجید به امید اینکه حداقل تا پیش از هفته سوم تغییر نخواهد کرد لباس تولید می کند.

شاید شما دوست داشته باشید

۱ دیدگاه
  1. بهنام رسولخانی
    پاسخ

    جالب بود

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.