ویروسی که به جان نیوبالانس افتاد!

توسط

تیم کیتز – پس از شکست در پرونده تمدید قرارداد با لیورپول و پایان دادگاه به نفع نایک، تعویق لیگ برتر و به پایان رسیدن آن در تاریخی پس از ۱۱ خرداد ضربه نهایی را بر پیکر نیوبالانس وارد خواهد کرد.

کرونا پایانی دراماتیک برای نیوبالانس و شروعی رویایی برای نایک رقم خواهد زد؟

آخرین قهرمانی لیورپول در لیگ انگلیس به فصل ۹۰-۱۹۸۹ باز می گردد، یعنی زمانی که هنوز مسابقات به فرمت امروزی (لیگ برتر) تغییر نکرده بود. حالا ۳۰ سال پس از آخرین قهرمانی قرمزها در لیگ جزیره نایک قادر خواهد بود درست در آغاز راه همکاری با لیورپول در عکس نخستین قهرمانی سرخپوشان آنفیلد در لیگ برتر بدرخشد، تصویری که در تاریخ باشگاه ماندگار خواهد شد.

قرارداد لیورپول با نیوبالانس روز ۳۱ می (۱۱ خرداد ماه) به پایان می رسد و از روز بعد از آن همکاری این باشگاه با تامین کننده جدید یعنی نایک آغاز خواهد شد. طبق برنامه پیش از این قرار بود هفته پایانی لیگ برتر انگلیس روز ۲۸ اردیبهشت برگزار شود اما با تعویق مسابقات به دلیل شیوع ویروس کرونا زمان پایان لیگ اکنون کاملا نامعلوم است.

لیورپول با کسب دو پیروزی دیگر در لیگ برتر تحت هر شرایطی عنوان قهرمانی خود را مسجل خواهد کرد و باید دید آیا تا پیش از پایان قرارداد با نیوبالانس این موضوع محرز می شود یا خیر.

چنانچه اعلام پایان فصل و اعطای عنوان قهرمانی به لیورپول در دستور کار قرار بگیرد ممکن است نیوبالانس موفق به بهره برداری لازم از این عنوان قابل توجه باشد در غیر اینصورت با تداوم تعلیق مسابقات و تصمیم به ادامه رقابت ها پس از گذر از این دوره ممکن است پایان رسمی لیگ برتر به بعد از تاریخ ۱۱ خرداد موکول شود، احتمالی که با لغو یورو ۲۰۲۰ بیش از پیش قوت گرفته است.

بدون شک پیراهنی که لیورپول در جریان کسب این عنوان مهم بر تن خواهد داشت پتانسیل بسیار بالایی برای فروش دارد و قطعا نیوبالانس با علم به این موضوع تولید انبوه این پیراهن را در دستور کار داشته است، پیراهن هایی که عاقبتی نامعلوم خواهند داشت.

از طرفی باید دید چنانچه لیورپول فصل را با لباس های نایک به پایان برساند آیا نایک قادر به تولید و توزیع به موقع پیراهن جدید در حجمی که پاسخگوی نیاز هواداران تیم قهرمان انگلیس در سراسر دنیا باشد خواهد بود یا خیر.

به نظر شما لیورپول این فصل را با لباس های کدام برند به پایان خواهد رساند؛ نیوبالانس یا نایک؟

شاید شما دوست داشته باشید

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.