پیش بینی لباس های یوونتوس برای فصل ۲۱-۲۰۲۰

توسط

تیم کیتز – آنطور که از تصاویر لو رفته و گمانه زنی ها بر می آید یوونتوس از فصل ۲۱-۲۰۲۰ مجددا به ترکیب سنتی خود یعنی راه راه سفید و سیاه باز خواهد گشت.

فصل ۲۰-۲۰۱۹ تنها مرتبه ای است که یووه از ترکیب نیم سفید و نیم مشکی برای لباس اول خود استفاده می کند و حالا تصاویر منتشر شده نشان می دهد پیراهن بیانکونری در فصل جدید در زمینه سفید همراه با سه نوار مشکی با افکت قلم مویی در قسمت جلوی پیراهن ارائه خواهد شد.

لوگوی باشگاه و آدیداس و همچنین سه خط روی شانه نیز با ترکیب طلایی روی پیراهن کار خواهد شد. لوگوی اسپانسر “Jeep” نیز به رنگ سفید و بدون کادر مستطیلی زمینه تنها با استروک ضخیم مشکی در حاشیه آن روی پیراهن چاپ خواهد شد.

پیراهن دوم نیز در زمینه طوسی سرمه ای کدر همراه با خطوط باریک افقی در سایه ای نزدیک به زمینه ارائه خواهد شد. سه خط بریده آدیداس روی پهلو و نوار لبه استین به رنگ سفید کار شده و لوگوی باشگاه، آدیداس و اسپانسر نیز سفید است.

پیراهن سوم نیز در زمینه به رنگ نارنجی همراه با یک پترن گرافیکی مشکی در قسمت جلوی پیراهن ارائه خواهد شد. سه خط روی شانه مشکی و لوگوهای چاپی روی پیراهن نیز سفید خواهند بود.

نظر شما درباره طرح لباس های یوونتوس در فصل ۲۱-۲۰۲۰ چیست؟

شاید شما دوست داشته باشید

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.