گمانه زنی ها برای همکاری اینتر و آدیداس

توسط

تیم کیتز – قرارداد باشگاه اینتر میلان با نایک تا ژوئن ۲۰۲۴ به پایان می رسد و به نظر می رسد سایر برندها از جمله آدیداس قادر خواهند بود از همین حالا اقدامات لازم برای حصول توافقات اولیه را پیش ببرند.

فوتی هدلاینز از سایت اینتر نیوز نقل کرده که مسئولان اینتر قرار است با نایک بر سر تمدید احتمالی قرارداد مذاکره کنند. نایک در حال حاضر سالانه ۱۰ میلیون یورو به اینتر می پردازد، رقمی که بسیار کمتر از دیگر تیم های بزرگ و شناخته شده اروپا است.

مقایسه رقم ۱۰ میلیون یورو پرداختی نایک به اینتر با ۵۱ میلیون یورو پرداختی آدیداس به یوونتوس مسئولان نراتزوری را بر آن داشته که مذاکراتی را در جهت افزایش رقم قرارداد با نایک یا امضای قراردادی سنگین تر با برندی جدید داشته باشند.

قرارداد یوونتوس با آدیداس در زمان جوزپه ماروتا مدیر ورزشی وقت یوونتوس که اکنون به عنوان مدیر ورزشی باشگاه اینتر فعالیت می کند به امضا رسیده، از این رو شکل گیری توافق نراتزوری با آدیداس بیش از دیگر برندها محتمل است.

اواخر سال گذشته میلادی باشگاه اینتر اعلام کرد امتیازات فروش و مجوز های مرتبط با عرضه محصولات و بهره برداری از اموال معنوی باشگاه را از نایک بازپس گرفته است. بدین ترتیب اینتر کنترل کامل شبکه فروش محصولات مرتبط با برند این باشگاه را در اختیار گرفت.

نظر شما؟ اینتر با نایک ادامه خواهد داد یا برند دیگری جایگزین غول آمریکایی خواهد شد؟

شاید شما دوست داشته باشید

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.