آرسنالی ها با پوششی غیر عادی مقابل وست برومویچ

توسط

تیم کیتز – چند بازیکن آرسنال در دیدار هفته هفدهم لیگ برتر انگلیس مقابل وست برومویچ با پوشش غیر معمول به میدان رفتند.

لاکازت، سبایوس، اوبامیانگ، ویلیان، مایتلند نیلز و جو ویلک شش بازیکن آرسنال در این مسابقه بودند که شلوار استرج سفید رنگ را زیر شورت و جوراب خود پوشیده بودند.

به نظر می رسد سرمای هوا و بارش برف علت اصلی استفاده این بازیکنان از پوشش اضافی و غیر عادی در مسابقه فوتبال بوده است، اما از طرفی به دلیل لغزندگی زمین مسابقه احتمالا برای جلوگیری از آسیب های احتمالی ناشی از زمین خوردن حین بازی نیز بوده است.

لباس دوم آرسنال ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر رسمی)

تیم کیتز – لباس دوم آرسنال برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ به زودی رسما توسط آدیداس رونمایی خواهد شد. پیراهن دوم جدید در زمینه به رنگ مشکی همراه با جزئیات گرافیکی سفید و مشکی در قالب پنل های جلوی شانه و گوشه های پایین پیراهن ارائه شده است. یقه ترکیبی از قرمز، مشکی و سبز است و … ادامه مطلب لباس دوم آرسنال ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر رسمی)

لباس سوم آرسنال ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

تیم کیتز – تصاویر لباس سوم آرسنال برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ به طور غیر رسمی منتشر شد. پیراهن سوم جدید با یک گرافیک مرکب از بنفش و فیروزه ای برگرفته از شفق قطبی در سرتاسر پیراهن ارائه شده است. یقه، سه خط روی شانه و نوار لبه آستین به رنگ سرمه ای کار شده به مانند … ادامه مطلب لباس سوم آرسنال ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

ویدیو | رونمایی لباس آرسنال ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول آرسنال برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ بار دیگر با جزئیات سرمه ای توسط آدیدا رونمایی شد. ویدیو رونمایی لباس جدید توپچی ها را در ادامه ببینید.

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها