ابتکار جالب کلن برای سکوهای خالی

توسط

تیم کیتز – با از سرگیری رقابت های بوندسلیگا آلمان هر یک از باشگاه ها برای پر کردن سکوهای خالی به روش های گوناگونی روی آورده اند.

مواردی همچون بنرهای بزرگ، پلاکاردهای حاوی شعار یا تصویر افراد و … برای پوشاندن صندلی های خالی ورزشگاه ها به کار برده شد اما در این بین باشگاه اف ث کلن از پیراهن های این تیم برای تزئین بخشی از سکوهای استادیوم بهره برد.

پیراهن ها، شال های هواداری و بعضا عروسک و پوسترهای حمایتی مرتبط با این تیم به ترتیبی که “FC” (“اف ز” در آلمانی لقبی که طرفداران کلن تیم را به این نام خطاب می کنند) را به نمایش در می آورد روی صندلی ها چیده شده بود.

ویدیو | رونمایی لباس بایر لورکوزن ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس بایر لورکوزن برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ توسط کاستوره رونمایی شد. ویدیو رونمایی از لباس جدید قهرمان فصل اخیر بوندسلیگا را در ادامه ببینید.

لباس لورکوزن ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول بایر لورکوزن مدافع عنوان قهرمانی بوندسلیگا آلمان برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ توسط کاستوره رونمایی شد. پیراهن اول جدی در زمینه به رنگ قرمز همراه با یک گرافیک متشکل از ترکیب نقشه و المان های شهر لورکوزن از جمله لوزی لوزی های برج آب در قسمت جلوی پیراهن ارائه شده است. محدوده … ادامه مطلب لباس لورکوزن ۲۰۲۵-۲۰۲۴

لباس هایدنهایم ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول، دوم و سوم هایدنهایم برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ بوندسلیگا آلمان توسط پوما رونمایی شد. پیراهن اول جدید که در کلیت چیزی شبیه به لباس دوم و سوم مونشن گلادباخ در فصل اخیر است، در زمینه به رنگ قرمز همراه با نوارهای راه راه آبی که در مرکز پیراهن با افکت پیکسلی … ادامه مطلب لباس هایدنهایم ۲۰۲۵-۲۰۲۴

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

جالب بود من شندیم یک باشگاه هم میخواد بنر های هوادارن رو نصب کنه توی ورزشگاه
وقتی چیزیو داریم قدرشو نمیدونم همین که میره ….