از اصل نایک با لوگوی مجید تا اصل مجید با طرح نایک!

توسط

تیم کیتز – محسن فروزان دروازه بان تیم فولاد خوزستان در سه بازی اخیر این تیم با لباس هایی مشابه اما متفاوت(!) به میدان رفته است.

فروزان که ید طولایی در استفاده از لباس های با برند متفاوت از تیم دارد ابتدا در بازی هفته پانزدهم فولاد مقابل شهر خودرو پیراهن، شورت و جوراب نایک را به تن کرده بود. در همین حال لوگوی آدیداس هم روی استرجی که زیر شورت پوشیده بود دیده می شد.

در بازی هفته بعد مقابل ذوب آهن با وجود اینکه فروزان همان لباس قبلی را به تن داشت اما شاهد یک تغییر عجیب در آن بودیم؛ چسباندن لوگوی مجید روی لوگوی نایک در همه قسمت ها حتی جوراب!

اما این پایان کار نبود و اپیزود بعدی این ماجرا عجیب تر از دو قسمت قبلی بود. فروزان در دیدار هفته هفدهم مقابل استقلال پیراهنی که طرح گرافیک روی آستین پیراهن اصلی روی آن کپی شده بود را به تن کرد در حالی که این بار ظاهرا لباس مستقیما توسط مجید تولید شده بود.

به نظر می رسد مجید به رویه سال های ابتدایی فعالیت خود که لوگوی خود را روی لباس های نایک و آدیداس می زد و در اختیار دروازه بان ها قرار می داد بازگشته اما اینبار به شکل لوکالیزه شده!

فروزان اما پیش از این در توجیه علت پوشیدن لباس برندهای خارجی، کیفیت آنها را عامل این انتخاب ذکر کرده بود، اما حالا تن به لباس تولید داخل داده و صرفا به طرح برند خارجی اکتفا کرده است.

شاید شما دوست داشته باشید

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.