امارات ۱۲ سال است از یک فونت استفاده می کند!

توسط

تیم کیتز – در لابلای عیب یابی ایرادات موجود در پوشش تیم های خودمان یک نکته عجیب و جالب توجه در لباس تیم ملی امارات نظرمان را به خودش جلب کرد.

احتمالا تعداد زیادی از علاقه مندان در جریان مسابقه ایران مقابل امارات متوجه قدیمی بودن فونت شماره بازیکنان امارات شدند، اما وقتی متوجه می شویم این فونت چه زمانی برای اولین بار توسط اماراتی ها استفاده شد دود از سرمان بلند می شود.

اماراتی ها نزدیک به ۱۳ سال پیش در جام جهانی زیر ۲۰ سال در سال ۲۰۰۹ استفاده از این فونت برای درج شماره روی لباس بازیکنان را آغاز کردند و این فونت تا امروز به طور پیوسته و بدون تغییر به این منظور به کار گرفته شده است.

با یک مرور ساده بر تصاویر مربوط به سه دوره اخیر جام ملت های آسیا در سال های ۲۰۱۱، ۲۰۱۵ و ۲۰۱۹ متوجه ثبات فونت شماره لباس امارات خواهید شد. مسئولان اماراتی ثابت کردند که در این زمینه رقابت تنگاتنگی با دست اندرکاران فوتبال در ایران دارند!

 

شاید شما دوست داشته باشید

۴ دیدگاه
 1. سینا
  پاسخ

  خیلی عجیبه ۱۳سال!!!!!!!

 2. A100
  پاسخ

  جالب!!!!

 3. مهدی
  پاسخ

  خب اینکه ایراد نیست خیلی ام باحاله

 4. مجتبی
  پاسخ

  این نشان از ثبات و بر نامه ریزی درست و قرار دادی منتقی و و قابل اتکا داره شاید از نظر بصری برای یه عده خوشایند نباشه اما بنظرم خیلیم خوبه چون نشون میده امارات مثل ما نیست که لباس آدیداس رو با فونت نایکی یا آل اسپورت بپوشه یا با چسب زخم شماره طراحی کنه ! استفاده ۱۳ساله از یه فونت درست مثل طراحی لباسشون که از ۲۰۱۹ آدیداس براشون طرح اختصاصی زد نشان از ثبات داره !البته منظورم از ثبات قرارداد درست با اسپانسر ها و طراحی یکسان هست !!!🥰😂😉

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.