لباس چهارم چلسی برای فصل ۲۱-۲۰۲۰

توسط

تیم کیتز – لباس چهارم جدید تیم فوتبال چلسی برای فصل ۲۱-۲۰۲۰ به همراه مینی کالکشن Air Max این تیم توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن چهارم با دوخت مشابه پیراهن سوم چلسی و با الهام از ترکیب رنگ کفش ایر مکس ۱۸۰ در زمینه سفید همراه با دو نوار آبی و مرجانی در مرکز سینه ارائه شده است. یقه نیم آبی و نیم مرجانی است که هر نیمه آن به صورت ضربدری به نوار مرکز پیراهن متصل می شود.

این لباس احتمالا در مسابقه رسمی مورد استفاده قرار نمی گیرد و به عنوان پیراهن پیش مسابقه پوشیده خواهد شد.

لباس دوم چلسی ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

تیم کیتز – تصاویر غیر رسمی لباس دوم چلسی برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ که از سوی نایک عرضه خواهد شد منتشر شد. پیراهن دوم جدید در زمینه به رنگ بژ مایل به سفید همراه با جزئیات آبی در قالب یقه و نوار پهلو ارائه شده است. نوار لبه آستین ترکیبی از آبی، سفید و نارنجی است، … ادامه مطلب لباس دوم چلسی ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

لباس چلسی ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

تیم کیتز – تصاویر غیر رسمی از لباس اول چلسی برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ که از سوی نایک عرضه خواهد شد منتشر شد. پیراهن اول جدید به رسم سنت همیشگی به رنگ آبی و این بار همراه با یک گرافیک مواج به صورت محو در قسمت جلوی پیراهن و محدوده آستین ها ارائه شده است. نوار … ادامه مطلب لباس چلسی ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

کالکشن ۷۴ چلسی؛ بازآفرینی یک لباس قدیمی

تیم کیتز – باشگاه چلسی کالکشن جدید خود تحت عنوان “’۷۴ Range” را که در قالب آن یکی از لباس های متفاوت تاریخ باشگاه را بازآفرینی کرده، عرضه کرد. شاخص ترین آیتم مجموعه جدید نسخه بازتولید شده لباس دوم چلسی در فصل ۷۵-۱۹۷۴ است، لباسی سفید با دو نوار سبز و قرمز در مرکز آن … ادامه مطلب کالکشن ۷۴ چلسی؛ بازآفرینی یک لباس قدیمی

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
3 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

تیم کتیز چرا رنگ قرمز لوگو روی پیراهن نیست

آره اون حیوان جلو دهانش یک آتش قرمز داشت

این چه اسپانسریه گند زده تو لباس به این قشنگی