تمدید قرارداد الجزایر با آدیداس؛ کاهش رقم دریافتی

توسط

تیم کیتز – قرارداد همکاری فدراسیون فوتبال الجزایر با آدیداس که پیش از این منقضی شده بود به مدت ۴ سال دیگر تا سال ۲۰۲۶ تمدید شد.

در حالی که تصور می شد با پایان قرارداد الجزایر به سمت برند دیگری برود، اما ظاهرا متقاضی بزرگی برای دوره جدید تامین لباس این تیم وجود نداشته که الجزایری ها راضی شده اند با مبلغی کمتر از دوره گذشته به همکاری خود با آدیداس ادامه دهند.

الجزایر در قرارداد پیشین سالانه مبلغ ۱.۹ میلیون یورو از آدیداس دریافت می کرد که این رقم در طول چهار سال آینده با کاهش ۴۰۰ هزار یورویی به ۱.۵ میلیون یورو در سال می رسد.

لباس الجزایر ۲۰۲۳-۲۰۲۲ (پیراهن پیش مسابقه اضافه شد)

پیراهن پیش مسابقه الجزایر ۲۰۲۳-۲۰۲۲ (۲ مهر ۱۴۰۱) لباس اول و دوم تیم ملی الجزایر برای سال ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ توسط آدیداس رونمایی شد. لباس اول جدید در کلیت با الهام از لباس الجزایر در جام جهانی ۱۹۸۲ در زمینه عمدتا سفید همراه با نوارهای زیگزاگی ارتعاشی به رنگ سبز در سمت چپ پیراهن ارائه … ادامه مطلب لباس الجزایر ۲۰۲۳-۲۰۲۲ (پیراهن پیش مسابقه اضافه شد)

لباس دوم الجزایر برای سال ۲۰۲۱

تیم کیتز – لباس دوم جدید تیم ملی فوتبال الجزایر برای سال ۲۰۲۱ توسط آدیداس رونمایی شد. پیراهن دوم جدید همانند پیراهن اول بر پایه جدید طرح تیمی آدیداس "Condivo 21" در زمینه به رنگ سبز همراه با یک پترن محو در قالب بافت تنفسی در کلیه قسمت های پیراهن ارائه شده است. سه خط … ادامه مطلب لباس دوم الجزایر برای سال ۲۰۲۱

لباس اول الجزایر برای سال ۲۰۲۱

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

هرچی باشه با توجه به اینکه تیمشون تو تورنمنت خاصی نیست
از خرید کردن طرح های اماده ادیداس بهتره
گرچه در اخر مجبور میشن و بهتره که به تولیدی های خودشون این فرصت بدن تا خودشون نشون بدن