تمدید قرارداد یوونتوس با جیپ تا سال ۲۰۲۴

توسط

تیم کیتز – باشگاه یوونتوس و شرکت فیات کرایسلر اتومبیلز (FCA) مالک کارخانه جیپ برای ادامه همکاری تا پایان فصل ۲۴-۲۰۲۳ به توافق دست یافتند.

لوگو نوشته Jeep از فصل ۱۳-۲۰۱۲ در جلوی پیراهن یوونتوس دیده می شود و به موجب قرارداد اولیه که تا سال ۲۰۲۱ معتبر بود، جیپ سالانه مبلغ ۱۷ میلیون یورو به یوونتوس پرداخت می کرد.

سال ۲۰۱۹ اندکی پس از انتقال کریستیانو رونالدو به یووه مسئولان باشگاه موفق شدند رقم قرارداد سالانه خود با جیپ را برای دو فصل ۲۰-۲۰۱۹ و ۲۱-۲۰۲۰ به میزان ۲۵ میلیون یورو افزایش و به عدد ۴۲ میلیون یورو به ازای هر فصل برسانند.

حالا بر اساس توافق جدید یوونتوس در سه فصل آتی یعنی ۲۲-۲۰۲۱، ۲۳-۲۰۲۲ و ۲۴-۲۰۲۳ مبلغ ۴۵ میلیون یورو به عنوان رقم پایه ثابت قرارداد از جیپ دریافت خواهد کرد که شامل پاداش ها و متغیرهایی بسته به نتایج یوونتوس در رقابت های آتی نیز می شود.

لباس یوونتوس ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر جدید نسخه بازیکن)

تیم کیتز – تصاویر جدید از لباس اول یوونتوس برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ که توسط آدیداس عرضه می شود به طور غیر رسمی منتشر شد. پیراهن اول جدید با ترکیب راه راه مشکی و سفید ساده و نسبتا پهن ارائه شده است. محدوده آستین ها سفید و سه خط روی شانه، درز آستین و پهلو نیز … ادامه مطلب لباس یوونتوس ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر جدید نسخه بازیکن)

لباس سوم یوونتوس ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر جدید)

تیم کیتز – تصاویر جدید از لباس سوم یوونتوس برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ به طور غیر رسمی منتشر شد. پیراهن سوم جدید در زمینه به رنگ مشکی همراه با یک پترن محو در سرتاسر پیراهن حاوی اشکال حاصل از ترکیب قرینه لوگوی باشگاه یوونتوس ارائه شده است. نشان گورخر به جای لوگوی کنونی باشگاه، لوگوی آدیداس … ادامه مطلب لباس سوم یوونتوس ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر جدید)

لباس دوم یوونتوس ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (پیش بینی)

تیم کیتز – طرح احتمالی لباس دوم یوونتوس برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ که از سوی آدیداس عرضه خواهد شد از سوی رسانه های نزدیک به باشگاه منتشر شد. لباس دوم جدید احتمالا در زمینه به رنگ زرد درخشان همراه با یک گرافیک انتزاعی محو در قسمت جلوی پیراهن ارائه خواهد شد. سه خط روی شانه مشکی و … ادامه مطلب لباس دوم یوونتوس ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (پیش بینی)

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

بنظرم کل این مبلغ اندازه حقوق سالانه ۳ تا بازیکن تاپ باشه🤔