توافق ولوز با کاستوره به ارزش یک سوم قرارداد آدیداس!

توسط

تیم کیتز – باشگاه ولورهمپتون برای تامین لباس تیم فوتبال خود از ابتدای فصل ۲۲-۲۰۲۱ با برند انگلیسی کاستوره به توافق رسید.

به موجب قرارداد بلند مدت جدید کاستوره متعهد شده سالانه مبلغ یک میلیون پوند به صورت ثابت به باشگاه ولورهمپتون بپردازد، این در حالی است که ارزش قرارداد فعلی ولوز با آدیداس ۳ میلیون پوند به ازای هر فصل است.

قرارداد ولوز با آدیداس تا پایان فصل آینده اعتبار داشت اما بر اساس گزارش رسانه های انگلیسی طرفین برای پایان همکاری یک سال پیش از موعد مقرر به توافق رسیده اند. نکته قابل توجه کاهش چشمگیر ارزش قرارداد با کاستوره نسبت به آدیداس است که به نظر می رسد شامل پاداش هایی است که اکنون رسانه ای نشده است.

کاستوره هم اکنون لباس های گلاسگو رنجرز اسکاتلند را تامین می کند و چندی قبل نیز اخباری مبنی بر احتمال همکاری نیوکاسل و آ اس رم با این برند نوپا مطرح شده بود.

لباس ولورهمپتون ۲۰۲۴-۲۰۲۳

تیم کیتز – لباس سوم ولورهمپتون برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط کاستوره رونمایی شد. پیراهن سوم جدید در زمینه عمدتا به رنگ آبی آسمانی همراه با یک پترن گرافیکی انتزاعی مرکب از سایه های تیره و روشن آبی در قسمت جلوی پیراهن ارائه شده است. جزئیات سفید در حاشیه یقه و نوار لبه آستین و همچنین … ادامه مطلب لباس ولورهمپتون ۲۰۲۴-۲۰۲۳

لباس نلسون سمدو و ایرادی که در لیگ انگلیس قفل بود!

تیم کیتز – پیراهن نلسون سمدو مدافع پرتغالی ولورهمپتون در دیدار این هفته لیگ برتر انگلیس مقابل استون ویلا با یک ایراد عجیب همراه بود. مشکل به لوگوی باشگاه ولوز روی پیراهن سمدو باز می گردد، جایی که به اشتباه به صورت وارونه در محل معمول نصب شده بود. البته لوگوی پیراهن این بازیکن در … ادامه مطلب لباس نلسون سمدو و ایرادی که در لیگ انگلیس قفل بود!

لباس ولورهمپتون ۲۰۲۳-۲۰۲۲

تیم کیتز – لباس سوم ولورهمپتون برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط کاستوره رونمایی شد. پیراهن جدید در زمینه عمدتا سفید همراه با یک الگوی هندسی طوسی تیره و روشن در قسمت جلوی پیراهن ارائه شده است. جزئیات طوسی همچنین در قالب یقه، وجه داخلی لبه آستین و بخشی از قسمت پایین پشت پیراهن به کار رفته … ادامه مطلب لباس ولورهمپتون ۲۰۲۳-۲۰۲۲

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
4 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از لباس صنعت نفت پست بزارید مجید باز کپی کرده

بله لطفا بذارین

خیلی بد خیلی بد

لطفاً لباس مجید که این فصل برای تیم ها زده هم بررسی کنید نه فقط تیزرش رو نشون میدید . مثل قبلنا نقدش کنید لباس ها رو