کالکشن تمرینی جدید بارسلونا؛ اولین نمونه عینی از طرح لباس های فصل آینده نایک + پیراهن پیش مسابقه

توسط

تیم کیتز – مجموعه لباس های تمرینی جدید بارسلونا برای نیم فصل دوم ۲۰۲۲-۲۰۲۱ بر پایه تم لباس های فصل آینده نایک رونمایی شد.

سیستم تهویه لباس های نایک “DRI-FIT ADV” در فصل جدید نسبت به الگوی مواج قبلی با تغییر مواجه شده و اکنون یک پترن بافتی لوزی لوزی ریز در سرتاسر پارچه وظیفه مدیریت بهینه رفع تعریق بدن ورزشکار را بر عهده خواهد داشت.

نوار کشباف یقه نیز به بخش جلویی آن منتقل شده که تاکنون چندان مرسوم نبوده است. نکته قابل توجه مربوط به سبک خاص درج لوگوی باشگاه و نایک است که هر یک دارای یک سایه اندکی بزرگتر از ابعاد لوگو و با اندکی چرخش در زیر هر یک از لوگوها هستند.

پیراهن پیش مسابقه بارسلونا برای نیم فصل دوم ۲۰۲۲-۲۰۲۱

عبارت CULERS به عنوان یکی از القاب هواداران بارسلونا در قالب یک پترن شطرنجی به صورت محو در سرتاسر پیراهن پیش مسابقه حک شده است.

با توجه به اینکه تصاویر فعلی مربوط به لباس تمرینی است هنوز مشخص نیست که این سبک لوگو برای لباس های مسابقه به تایید نهایی خواهد رسید یا خیر.

لباس سوم بارسلونا ۲۰۲۵-۲۰۲۴؛ لوگوی وارونه نایک (تصویر جدید)

تیم کیتز – تصویر جدید از لباس سوم بارسلونا برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ به طور غیر رسمی منتشر شد. پیراهن جدید در زمینه به رنگ زرد/سبز بسیار روشن همراه با یک گرافیک به رنگ سبز درخشان متشکل از حروف یا اعداد که منشا الهامبخش آن نامشخص است، ارائه شده است. جزئیات سبز علاوه بر این در … ادامه مطلب لباس سوم بارسلونا ۲۰۲۵-۲۰۲۴؛ لوگوی وارونه نایک (تصویر جدید)

لباس بارسلونا ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر جدید)

تیم کیتز – تصاویر غیر رسمی جدید از لباس اول بارسلونا برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ که از سوی نایک عرضه خواهد شد منتشر شد. پیراهن جدید در محدوده بدنه با ترکیب نیم آبی و نیم قرمز همراه با جزئیات سرمه ای در قالب یقه، نوار لبه آستین و نوار پهلو ارائه شده است. هر آستین به … ادامه مطلب لباس بارسلونا ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر جدید)

تغییر اسپانسر بارسلونا برای ال کلاسیکو؛ پیراهن ۲۱۰ میلیون تومانی!

تیم کیتز – اسپانسر پیراهن بارسلونا در الکلاسیکو پیش رو از فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ به لوگوی یک خواننده تغییر خواهد کرد. در سایه همکاری بارسلونا و اسپاتیفای اسپانسر اصلی لباس بارسلونا، این بار لوگوی کارول جی خواننده کلمبیایی در محل اسپانسر اصلی روی پیراهن این تیم نقش خواهد بست. پیراهن بارسلونا با لوگوی کارول جی(FC Barcelona … ادامه مطلب تغییر اسپانسر بارسلونا برای ال کلاسیکو؛ پیراهن ۲۱۰ میلیون تومانی!

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
3 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

خوبه

جالبه

عالی فقط تا اونجایی که میدونم این طرز لوگو که دوتا روهمه فقط برا بارساست