جسم امیرکبیر را در حمام کشتند، روحش را در استادیوم!

توسط

تیم کیتز – از همان هفته اول به خوبی روشن بود که وضعیت تامین و انتخاب لباس در باشگاه آلومینیوم اراک چندان سنجیده نیست و با اشکالات بنیادی مواجه است.

پاسداشت مشاهیر ایران اقدامی بسیار ارزشمند است اما به شرطی که همه جوانب آن سنجیده و برای اجرای آن عمیقا تفکر شده باشد. نفس ایده بسیار عالی و تحسین برانگیز، اما اجرای غلط آن نتیجه ای نامطلوب به بار آورده است.

ایراد مرسوم در نمونه های اینچنینی استفاده از تصویر حقیقی شخص به جای تصویر ترسیمی یا نمادین است، موضوعی که ارزش هنری و جنبه حرفه ای کار را تضعیف می کند. اما این مورد کمی حاد تر است به گونه ای که ترکیب تصویر امیرکبیر با پترن گرافیکی شش ضلعی سبز رنگ آن هم با نقطه های ریز و درشت عملا نیت اولیه این اقدام را تحت الشعاع قرار داده و کسی از آن برداشت ادای احترام نمی کند.

آنچه مسلم است استفاده همزمان از هر دو عنصر (پترن نقطه ای و تصویر امیرکبیر) اینجا جایز نیست و یا باید لباسی ساده و بدون پترن انتخاب می شد یا برای تصویر امیرکبیر مکان دیگری جانمایی می شد.

به نظر می رسد فرد سفارش دهنده این لباس از طرحی که قرار بوده روی آن چاپ شود بی اطلاع بوده یا مطلع بوده و دانش حداقلی در این زمینه نداشته است، چرا که این لباس جزو طرح های آماده و از قبل تولید شده بوده و تشخیص اینکه طرح آن با تصویری که قرار است روی آن چاپ شود تعارض و تداخل نداشته باشد با مسئول مربوطه در باشگاه یا تولیدی بوده که به درستی صورت نپذیرفته است.

نکات هفته سی ام لیگ برتر

تیم کیتز – در این پست نگاهی به نکات لباس تیم ها در هفته پایانی فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ لیگ برتر خلیج فارس خواهیم داشت. طراحی سکوی قهرمانی لیگ برتر در فصل ۰۳-۱۴۰۲ برگرفته از فرم جام قهرمانی این رقابت ها بود که از نظر ایده قابل قبول اما از نظر کیفیت اجرا می توانست بهتر از … ادامه مطلب نکات هفته سی ام لیگ برتر

نکات هفته بیست و چهارم لیگ برتر

تیم کیتز – در این پست نگاهی به نکات لباس تیم ها در هفته بیست و چهارم لیگ برتر ۱۴۰۳-۱۴۰۲ خواهیم داشت. بازیکنان استقلال در عکس تیمی ابتدای بازی تیشرتی با تصویر مهدی مهدی پور بازیکن مصدوم این تیم را بر تن کردند تا به این شکل به هم تیمی خود روحیه بدهند. پس از … ادامه مطلب نکات هفته بیست و چهارم لیگ برتر

نکات هفته بیست و سوم لیگ برتر

تیم کیتز – در این پست نگاهی به نکات لباس تیم ها در هفته بیست و سوم لیگ برتر ۱۴۰۳-۱۴۰۲ خواهیم داشت. لباس آلومینیوم عموما در تقابل با استقلال یا پرسپولیس با تغییر در چیدمان تبلیغات روی لباس همراه است و این بار نیز مقابل استقلال یک جمله شعاری به پشت پیراهن اضافه و تبلیغ … ادامه مطلب نکات هفته بیست و سوم لیگ برتر

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

حال کردم از این نوع مطالب بیشتر بزارید