فدراسیون هنوز از ذخیره انبار ۷ سال پیش استفاده می کند؟

توسط

تیم کیتز – تیم ملی ایران در ادامه روند موفقیت آمیز خود در راه صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ با برتری مقابل سوریه در آستانه صعود مقتدرانه به این رقابت ها قرار گرفت.

بازیکنان تیم ملی در این مسابقه هم به مانند بازی با لبنان جوراب های سه رنگ پرچم را به پا داشتند، جورابی که در بازی های دور اول مقدماتی جام جهانی در بحرین هم استفاده شد، این در حالی است که جوراب استفاده شده در مصاف اخیر با کره جنوبی طرحی متفاوت داشت.

اما نکته ای که در این میان جلب توجه می کند استفاده از جورابی است که از ۷ سال قبل به پای ملی پوشان دیده شده است. البته طرح مشابه این جوراب ها اولین بار در جام جهانی ۲۰۱۴ زمانی که آل اشپورت آلمان مستقیما وظیفه تامین لباس تیم ملی را بر عهده داشت مورد استفاده قرار گرفت و بعد از آن برای جام ملت ها احتمالا در نسخه خاورمیانه ای و با کد رنگی متفاوت تولید و استفاده شد.

هنوز مشخص نیست آیا این جوراب ها مربوط به موجودی انبار سال ها قبل فدراسیون فوتبال است یا اینکه در مقطع دیگری مجددا تولید شده، اما در مقطعی که بازیکنان تیم ملی از لباس های کهنه و شستشوی آنها سخن می گویند، دیدن جوراب های مربوط به هفت سال پیش به پای بازیکنان می تواند حاوی پیام های معناداری از وضعیت حاکم بر مدیریت لباس تیم های ملی باشد.

 

شاید شما دوست داشته باشید

۲ دیدگاه
 1. کوروش ارکیان
  پاسخ

  نایک به کره التماس میکنه ایران به آل اسپورت 🤣🤣

  • 𝐀𝐦𝐢𝐫
   پاسخ

   😂😂😂😂😂😂😂
   تقصیره به مسببش

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.