دختر ۹ ساله برنده چالش طراحی لباس منچسترسیتی

توسط

تیم کیتز – پوما در ماه می و در اوج شیوع ویروس کرونا یک چالش طراحی تحت عنوان “Design-A-Kit” برای لباس منچسترسیتی ۲۱-۲۰ برگزار کرد که اکنون طرح برتر آن معرفی شده است.

به دنبال این فراخوان حدود ۱۰۰۰ طرح از سراسر جهان به دست برگزارکنندگان رسید که از میان آنها طرح یک دختر ۹ ساله ایرلندی به نام لوسی بث به عنوان طرح برتر انتخاب شد.

طرح برگزیده در زمینه سفید همراه با رده رده های آبی آسمانی در راست و صورتی در سمت چپ ارائه شده است. بقه به رنگ مشکی، آستین راست صورتی و آستین چپ آبی است.

طرح مذکور به صورت محدود به تعداد ۲۰ نسخه تولید شده و به صورت نمادین توسط سرخیو آگوئرو رونمایی شد. این لباس در مسابقه ای پوشیده نخواهد شد و در معرض فروش نیز قرار نمی گیرد.

ویدیو | رونمایی لباس منچسترسیتی ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول منچسترسیتی برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ توسط پوما رونمایی شد. ویدیو رونمایی از لباس جدید سیتی را در ادامه ببینید.

لباس منچسترسیتی ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول منچسترسیتی برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ به طور رسمی توسط پوما رونمایی شد. پیراهن اول جدید در زمینه به رنگ آبی آسمانی همراه با یقه و نوار لبه آستین سرمه ای ارائه شده است. یک الگوی گرافیکی حاوی عدد ۰۱۶۱ که به کد پیش شماره تلفن مناطقی از جمله مرکز منچستر اشاره … ادامه مطلب لباس منچسترسیتی ۲۰۲۵-۲۰۲۴

لباس دوم منچسترسیتی ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

تیم کیتز – لباس دوم منچسترسیتی برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ بازآفرینی یکی از لباس های قدیمی تیم خواهد بود. پیراهن دوم جدید با الهام از لباس دوم سیتی در فصل ۹۹-۱۹۹۸ با ترکیب راه راه سرمه ای و فسفری ارائه شده است. یک نوار باریک آبی روشن مرز بین این دو رنگ را مشخص می کند، … ادامه مطلب لباس دوم منچسترسیتی ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
3 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

السپورت ام از این فراخونا زیاد میده😁

مرگ بر آلشپورت

دختره مدل آستین هاش رو از روی مدل پارسال پوما الگو برداری کرده تو نقاشی