دیگه وقتش بود این لیگ تموم بشه!

توسط

تیم کیتز – لباس برخی تیم ها در هفته پایانی لیگ برتر با نکات و حواشی جالبی همراه بود که در سطح یک لیگ حرفه ای احتمالا فقط در این نقطه جغرافیایی رخ می دهد.

البته نه اینکه اتفاقات مشابه در لیگ های بزرگ رخ ندهد اما قیاس یک یا چند بار ناهماهنگی در یک فصل لیگ های معتبر با چندین ناهماهنگی در یک هفته لیگ ما، مبین تفاوت ها و فاصله فوتبال ما با واژه “حرفه ای” است.

از موارد قابل اشاره هفته سی ام استفاده نفت مسجدسلیمان از لباس های آل اشپورت بود. این در حالی است که در هفته های گذشته لباس تولیدی دیگر جایگزین شده بود اما ظاهرا این تغییر صرفا محدود به لباس اول بوده است. استفاده از لباس دو برند متفاوت برای لباس اول و دوم نمونه ای نادر در فوتبال حرفه ای است.

مورد دیگر مربوط به لباس استقلال و ناهماهنگی پیراهن قائدی با سایر بازیکنان در نیمه دوم بود. ظاهرا پیراهن های موجود با اسپانسر جدید استقلال(همراه اول) به تعداد کافی نبوده که از این رو پیراهن رزرو مهدی قائدی که در نیمه دوم مورد استفاده قرار گرفت مربوط به سری های قبلی و با اسپانسر های وب بود.

با توجه به کاستی های موجود در لباس تیم ها در هفته های پایانی لیگ، اتفاق خوب پایان لیگ بود تا شاهد تکرار این بی نظمی ها در هفته های آتی نباشیم.

شاید شما دوست داشته باشید

3 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

تیم کیتز امسال مسابقات طراحی لباس نداریم لطفا پاسخگو باش

واقعاً وقتش بود این لیگ تموم بشه