رئال مادرید در آستانه قرارداد اسپانسری با عربستان

توسط

تیم کیتز – باشگاه رئال مادرید در حال مذاکره با مقامات کشور عربستان برای انعقاد قرارداد اسپانسرشیپ با مجموعه قدیه قرار گرفته است.

مجموعه قدیه به عنوان یک ابر پروژه تفریحی تعریف شده که با بودجه کلان ۵.۷ میلیارد پوند در نزدیکی شهر ریاض در حال ساخت است.

مذاکره برای این قرارداد بر سر رقم ۱۵۰ میلیون یورو در جریان است و در صورت توافق باشگاه با این مجموعه احتمالا لوگوی قدیه یا تبلیغاتی با مضمون چشم انداز عربستان ۲۰۳۰ روی پیراهن رئال مادرید(در مرحله اول تیم زنان باشگاه) نقش خواهد بست.

فونت رئال مادرید ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – فونت شماره و نام بازیکنان رئال مادرید در فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ با ساختاری کلاسیک ارائه شده است. اعداد فونت جدید که به نوعی نسخه به روزرسانی شده فونت فصل گذشته است، با قوس و انحنای نسبتا زیادی طراحی شده و استخوان بندی کلی آن دایره/بیضی و به فرم عربی است. این پیچ و … ادامه مطلب فونت رئال مادرید ۲۰۲۵-۲۰۲۴

لباس دوم رئال مادرید ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر جدید)

تیم کیتز – لباس دوم رئال مادرید برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ تداعی گر یکی از لباس های تیم مربوط به یک دهه قبل خواهد بود. پیراهن جدید در زمینه به رنگ نارنجی همراه با یک پترن حاوی اشکال V شکل به صورت پراکنده در قسمت های مختلف پیراهن ارائه شده است. یقه در بخش بالایی به … ادامه مطلب لباس دوم رئال مادرید ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر جدید)

ویدیو | رونمایی لباس رئال مادرید ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول رئال مادرید برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ توسط آدیداس رونمایی شد. ویدیو رونمایی از لباس جدید قهرمان اروپا را در ادامه ببینید.

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها