رونمایی از بج قهرمانی جهان روی پیراهن بایرن

توسط

تیم کیتز – تیم فوتبال بایرن مونیخ پس از کسب عنوان قهرمانی رقابت های جام باشگاه های جهان ۲۰۲۰ بج قهرمانی این مسابقات را روی پیراهن خود نصب کرد.

باشگاه بایرن مونیخ پس از دریافت مجوز استفاده از بج قهرمانی جهان ضمن ایجاد امکان عرضه هواداری سه لباس این تیم با بج قهرمانی، در دیدار هفته بیست و یکم بوندسلیگا آلمان مقابل آرمینیا بیله فلد برای اولین بار این بج را روی پیراهن خود نصب کرد. این بج حداقل تا روز فینال جام باشگاه های جهان ۲۰۲۱ روی سینه بایرنی ها خواهد درخشید.

لیورپول قهرمان دوره گذشته جام باشگاه های جهان تا پیش از بایرن امتیاز نصب این بج را در اختیار داشت که به دلیل محدودیت های قانونی فوتبال انگلیس موفق به استفاده از آن در لیگ برتر، جام حذفی و دیگر رقابت های داخلی انگلیس نشد و تنها در لیگ قهرمانان اروپا این بج روی پیراهن لیورپولی ها خودنمایی کرد.

ویدیو | رونمایی لباس دوم بایرن مونیخ ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس دوم بایرن مونیخ برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ توسط آدیداس رونمایی شد. ویدیو رونمایی از لباس جدید باواریایی ها را در ادامه ببینید.

لباس دوم بایرن مونیخ ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس دوم بایرن مونیخ برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ به طور رسمی توسط آدیداس رونمایی شد. پیراهن دوم جدید در زمینه با یک گرافیک سرتاسری مرکب از چند سایه تیره و روشن فیروزه ای الهام گرفته از ساختار و رنگ مجسمه باواریا واقع در مونیخ متعلق به قرن نوزدهم میلادی ارائه شده است. یقه … ادامه مطلب لباس دوم بایرن مونیخ ۲۰۲۵-۲۰۲۴

ویدیو | رونمایی لباس بایرن مونیخ ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول بایرن مونیخ برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ توسط آدیداس رونمایی شد. ویدیو رونمایی از لباس جدید باواریایی ها را در ادامه ببینید.

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

اون قسمت نباید مینوشتید حداقل تا فینال جام باشگاه های جهان ۲۰۲۱ میتونن استفاده کنن از بج، باید مینوشتید حداکثر تا اون موقع