سوئیشرت تمرینی آرسنال برای فصل ۲۱-۲۰۲۰

توسط

تیم کیتز – تصاویر مربوط به سوئیشرت تمرینی و پیش مسابقه آرسنال برای فصل ۲۱-۲۰۲۰ از سوی فوتی هدلاینز منتشر شد.

سوئیشرت جدید با ترکیبی ساده و خاص در زمینه یکدست قرمز همراه با سه خط در سایه ای نزدیک به زمینه بر روی بافت کشی در محدوده شانه و آستین ارائه شده است.

لوگوی باشگاه آرسنال و آدیداس نیز با متریال ژلاتینی و به صورت تک رنگ هم رنگ با زمینه بر روی سینه چاپ شده تا جلوه ای خاص به این ژاکت ببخشد.

لباس سوم آرسنال ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

تیم کیتز – تصاویر لباس سوم آرسنال برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ به طور غیر رسمی منتشر شد. پیراهن سوم جدید با یک گرافیک مرکب از بنفش و فیروزه ای برگرفته از شفق قطبی در سرتاسر پیراهن ارائه شده است. یقه، سه خط روی شانه و نوار لبه آستین به رنگ سرمه ای کار شده به مانند … ادامه مطلب لباس سوم آرسنال ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

ویدیو | رونمایی لباس آرسنال ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول آرسنال برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ بار دیگر با جزئیات سرمه ای توسط آدیدا رونمایی شد. ویدیو رونمایی لباس جدید توپچی ها را در ادامه ببینید.

لباس آرسنال ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول آرسنال برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ رسما توسط آدیداس رونمایی شد. پیراهن اول جدید در زمینه به رنگ قرمز و در محدوده آستین ها، پهلو و قسمت پایین پشت پیراهن به رنگ سفید است. جزئیات سرمه ای در قالب نوار باریک روی یقه، سه خط روی شانه و همچنین نوار کمانی پایین … ادامه مطلب لباس آرسنال ۲۰۲۵-۲۰۲۴

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها