شاختار از نوع شاخدارش!

توسط

تیم کیتز – مس کرمان در فصل جدید لیگ دسته اول با یک لباس عجیب به میدان می رود.

لباس جدید مس کرمان برای فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰ در کلیات و جزئیات کپی مو به مو از لباس شاختار دونتسک اوکراین است. در این کپی برداری ناشیانه حتی فرم و ترکیب رنگ اسپانسر لباس هم کپی شده و در قالب “MES KERMAN” پیاده سازی شده است.

چنین اقدامی به عنوان یکی از کوچکترین نمونه های تضییع سرمایه های ملی و ناشی از ولنگاری در هزینه کرد سرمایه های سرشار حاصل از معادن بسیار ارزشمند به طور خاص در استان کرمان است.

تفکر نا بالغی که حتی برای خلق و توسعه هویت فرهنگی، تاریخی و اجتماعی این منطقه به خود زحمت نمی دهد طرحی در شان مردم اصیل و شخصیت های برجسته کرمان تدارک ببیند و حاضری خوری را بر هر اقدام سازنده دیگری ارجحیت می دهد.

سومین لباس اول مس کرمان با یک تغییر اساسی

تیم کیتز – لباس مس کرمان در دیدار هفته دوازدهم لیگ برتر مقابل مس رفسنجان با تغییر همزمان طرح و تولیدکننده همراه بود. پیراهن جدید به عنوان سومین لباس اول مس کرمان در فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ در زمینه به رنگ نارنجی همراه با یک گرافیک محو که نماد گل لاله در بخش هایی از آن گنجانده … ادامه مطلب سومین لباس اول مس کرمان با یک تغییر اساسی

چند تیم نام بازیکن را پشت پیراهن می نویسند؟

 

لباس شاختار دونتسک ۲۰۲۳-۲۰۲۲

تیم کیتز – لباس اول و دوم شاختار دونتسک اوکراین برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط پوما رونمایی شد. لباس اول جدید در زمینه عمدتا به رنگ نارنجی همراه با دو نوار راه راه مشکی در قسمت جلوی پیراهن ارائه شده است. این نوارها در محدوده پایین پشت پیراهن نیز دیده می شود، علاوه بر این یقه … ادامه مطلب لباس شاختار دونتسک ۲۰۲۳-۲۰۲۲

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
5 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

در اینکه کپی شده شکی نیست ولی مو به مو هم نیست چون یقه و نوار روی شونه در دو لباس با هم فرق دارن

هنر کردن اونا رو کپی نکردن😐

از استارت بعید نبود

فقط یک هفته از شروع لیگ ایران گذشته و متأسفانه کلی نکته منفی در مورد لباس ها وجود داره 😑

کپی بهتره تا طرح های مسخره و بی سروته