شجاعت در لباس دوم اینتر میلان فصل ۱۶-۲۰۱۵

توسط

تیم کیتز – این فصل اینتر میلان در یک لباس دوم خاص که تداعی گر پیروزی های گذشته و ارتباط نزدیک با شهر میلان است خواهد پوشید.

لباس دوم فصل ۱۶-۲۰۱۵ به رنگ سفید و همراه با طرح و شکل جدیدی از ترکیب دو رنگ سنتی اینتر یعنی سیاه و آبی است که در قالب دو نوار افقی پهن چسبیده به هم آبی در بالا و سیاه در پایین بر روی سینه خودنمایی می کند، ویژگی که در لباس دوم اینتر در دهه ۶۰ و به ویژه در فصل ۹۱-۱۹۹۰ دیده می شد.

لباس دوم جدید به پاس بیست و پنجمین سالگرد فصل تاریخی که اینتر توانست اولین بار جام یوفا را تصاحب کند و این شروع یک حرکت بی سابقه از موفقیت در تورنمنت یوفا بود. به فاصله هفت فصل باشگاه توانست سه جام یوفا را از آن خود کند. علاوه بر ۹۱-۱۹۹۰ آنها توانستند در فصل های ۹۴-۱۹۹۳ و ۹۸-۱۹۹۷ نیز جام را بالای سر ببرند.

نوارهای روی سینه به پیروی از سنت های اینتر پدید آمده است ولی با نگاه دقیق تر به آن یک چاپ سیاه و آبی ظریف به شکل محو بخشی از “Il Biscione” را به تصویر می کشد. به موازات میلان از قرن سیزدهم، مار به عنوان نمادی از دو خاندان حاکم میلان بود. این تصویر همچنین در لباس دوم اینتر در فصل ۱۱-۲۰۱۰ دیده می شد.

شاید شما دوست داشته باشید

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها