باگ عجیب در لباس مطرح ترین حریف ایران

توسط

تیم کیتز – لباس کاپیتان تیم ملی انگلیس در دیدار این تیم مقابل آلمان از لیگ ملت های اروپا ۲۰۲۳-۲۰۲۲ با یک ایراد عجیب همراه بود.

این ایراد مربوط به اشتباه در درج شماره پیراهن هری کین بود طوی که فرم شماره جلوی پیراهن با شماره پشت پیراهن و روی شورت مطابقت نداشت. این اتفاق ناشی از نصب وارونه عدد ۶ به جای ۹ در قسمت جلوی پیراهن بود.


این اتفاق از آن جهت عجیب بود که انگلستان و نایک در زمینه فوتبال و صنعت پوشاک ورزشی پیشرو محسوب می شوند و انتظار چنین باگ هایی از آنها نمی رود. پیشتر نیز شاهد ایراد مشابه در لباس تیم های مختلف بوده ایم که نقطه اوج آن به جام جهانی ۲۰۱۸ و آن فونت دردسر ساز آدیداس بر می گردد.

انگلیس در جام جهانی ۲۰۲۲ با تیم ملی ایران، آمریکا و ولز همگروه است.

تغییرات لباس پرسپولیس بعد از آسیا

تیم کیتز – پرسپولیس در اولین بازی بعد از دو دیدار آسیایی تغییراتی را در لباس خود ایجاد کرد. مهمترین تغییر به جایگزینی فونت شماره قدیمی مجید با نسخه جدید مربوط می شود، فونتی که خود کپی از شماره قدیمی بارسلونا بود و حالا جای خود را به اعدادی با ضخامت نسبتا مشابه با برش … ادامه مطلب تغییرات لباس پرسپولیس بعد از آسیا

باشگاه صنعت نفت: شماره ها را با الهام از درخت نخل طراحی کردیم!

تیم کیتز – باشگاه صنعت نفت آبادان در اطلاعیه ای به تشریح جزئیات طرح لباس های این تیم در فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ پرداخت. در این اطلاعیه دو خط آبی روی نوار لبه آستین به عنوان نماینده دو رود بهمنشیر و اروند که شهر آبادان را احاطه کرده اند معرفی شده که در نوع خود تعبیر زیبایی … ادامه مطلب باشگاه صنعت نفت: شماره ها را با الهام از درخت نخل طراحی کردیم!

فونت جدید لیگ برتر انگلیس

تیم کیتز – فونت شماره و نام پیراهن جدید لیگ برتر انگلیس که از فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ مورد استفاده قرار خواهد گرفت رونمایی شد. فونت جدید در بخش حروف نوشتاری تغییر چشمگیری نداشته اما در بخش شماره ها ضمن حفظ ساختار نسبتا ساده و استاندارد، ضخامت اعداد کمی بیشتر از نسخه قبلی شده و علاوه بر … ادامه مطلب فونت جدید لیگ برتر انگلیس

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

سال ۲۰۱۸ چه مشکلی داشت مگه؟؟