قرارداد %۱۰۰ رایگانی که ۷۵۰ میلیون بدهی به بار آورد!

توسط

تیم کیتز – طی روزهای گذشته صحبت های زیادی در مورد قرارداد استقلال با آل اشپورت در رسانه ها مطرح شده که ابهامات درباره وضعیت لباس آبی پوشان پایتخت در فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ را افزایش داده است.

چندی پیش اعلام شد که باشگاه استقلال باید مبلغ ۷۵۰ میلیون تومان به تامین کننده لباس خود یعنی آل اشپورت بپردازد که احتمالا به مانند پرسپولیس ناشی از تخلفات پوششی از مفاد مندرج در قرارداد بوده است.

پس از آن همین چند روز قبل یعنی یکم آبان ماه در رسانه ها اعلام شد که باشگاه استقلال در نامه ای رسمی قرارداد خود را با آل اشپورت فسخ کرده و حتی در همان خبر اعلام شد که استقلالی ها به دنبال امضای قرارداد با یک شرکت داخلی هستند.

امروز چهارم آبان ماه ۹۹ اما در خبرها آمد که بر خلاف میل کادر فنی استقلال، مدیران باشگاه در صدد امضای قرارداد جدید با آل اشپورت هستند! در این خبر همچنین آمده بود که یکی از حامیان مالی استقلال بدهی فصل گذشته این باشگاه به آل اشپورت را پرداخت کرده و مدیران این شرکت “”راضی شده اند”” تا بار دیگر با استقلال قرارداد امضا کنند.

علیرغم شلوغ کاری های رسانه ای که صورت گرفته و ماجرا به ظاهر پیچیده شده اما نتیجه گیری از اتفاقات اخیر چندان هم سخت نیست.

برداشت شما از جریانات پیرامون قرارداد لباس استقلال چیست؟

شاید شما دوست داشته باشید

15 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

میگفتن که قراره با مجید قرار داد ببندن ولی ال اشپورت بهترشه

بازگشت همه به سوی آلشپورت…

ای بابا هوادار های پرسپولیس و استقلال این ال اشپورت رو ول کنید در این وضعیت هیچ شرکتی بهتر از این ال اشپورت نیست

اگر این ال اشپورت بره باید برن با مروژ یا استارت قرار داد ببندن که هم کیفیت این ال اشپورت از این دوتا بهتره هم طرحش بهتره

هر سته تو کار کپی کاری هستن. وقتی کپی کاری هست ایرانی باشه خب

خدایا ما رو رهایی بده از دست این برند چرت

پرسپولیس اواخر آذر خصوصی میشه و حساسیت هوادارای پرسپولیس روی لباس تیمشون بالا رفته.
احتمال زیاد که مثل تراکتور از آدیداس یا پوما خریداری کنن.
همچنین استقلال یک ماه دیر تر از پرسپولیس خصوصی میشه و انشاالله هردو صاحب لباس های باکیفیتی همچون پوما و آدیداس برخوردار بشن.

از هزار سال پیش قراره خصوصی سازی بشن..😐😑
.
.
زیاد به خصوصی کردن و زمانی که معین میکنن دل نبندیم بهتره😒

خخخخخ، دقیقا

فعلا کاری به لباس نداریم، اول خصوصی بشن قطعی بعدش اون رو هم جور میکنیم

مجید خیلی بهتر از آلشپورته

ایول بابایا، احسنت

آفرین

موافق نیستم

واقعا جالبه باشگاها با هزار مشکل گرفتاری دارن دست و پنجه نرم میکنن بعد یه سری مشکلشون لباس یا طرح لباسه با این اضاع اقتصادی حق کپی رایت انتظار کیفیت ادیداس و طرح نایکی دارید