قرارداد استقلال با یوسف جامه

توسط

تیم کیتز – باشگاه استقلال برای تامین لباس تیم فوتبال این باشگاه در فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ با یوسف جامه به توافق رسید.

به گفته مدیرعامل استقلال، یوسف جامه در جریان این همکاری حدود ۳ میلیارد تومان لباس مسابقه و پوشاک جانبی در اختیار باشگاه خواهد گذاشت.

شاید شما دوست داشته باشید

8 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

این موضوع به نظر من نکات مثبت و منفی داره
نکته مثبت قضیه اینه که تکلیف اسپانسر تیم قبل از شروع فصل آغاز شده و توی کشور ما این قضیه کم سابقه است چون عادت کردیم که تا روز اولین بازی فصل ببینیم اسپانسر تیم ها کدوم برند هستش.
نکته منفی اش هم اینه که یوسف جامه از لحاظ طراحی ضعف زیادی داره و این مسئله نگران کننده است.

به نظرم یه نکته مثبت دیگه میتونه این باشه که قرارداد بستن و هر روز یه لباس عوض نمیکنن وگرنه تامین یوسف جامه خیلی ضعیف بوده

تنها لباس خوبی که از این برند دیدم لباس مس بوده وگرنه بقیه چنگی به دل نمیزنن

اونم به خاطر این بوده که طراحی لباس مال آفام کیت بود که اگر برای استقلال هم همین کار رو بکنن عالی میشه ولی در غیر این صورت فاجعس

خدایا خودت کمک کن افتضاح به بار نیارن

موضوع مهمی که آجرلو درباره عدم ادامه همکاری با مجید عنوان کرد این بود که دفتر برند مجید در شهر اندیمشک هست و دسترسی رو از تهران کمی مشکل میکرد ، ولی یوسف‌جامه دفترش در تهران هست و دسترسی بهش راحت تره ، نکته قابل توجه اینه که برند مجید بخاطر فاصله زیاد دفترش با تهران یکی از بزرگترین مشتریانش رو از دست داد!!!

اینجاست که باید گفت
کوکا باز نکن بفرستم برات زمزم

بنظرم برای استقلال یا کلا ۴ تا تیم بزرگ ایران، کاش از کمپانی‌های معتبرتری استفاده میشد..
مثل مکرون یا جوما، جاکو یا کمپانیهای سطح دوم اروپایی.. هرچند تحریم کارو سخت کرده و نایک و پوما و ادیداس دیگه برای ایرونی جماعت رویای دست نیافتنی شده.. تصور کنید پرسپولیس با پوما، استقلال نایک یا تراکتور با ادیداس و سپاهانم با مکرون قرارداد ببنده و چقد اعتبار به وجه تیم علی الخصوص تو بازیهای اسیایی میده..
چه کنیم که باید با الشپورتو مجید و یوسف جامه بریم جلو!!
یاحق