تبعات حذف زودهنگام؛ لباس آلمان نصف قیمت!

توسط

تیم کیتز – به دنبال حذف آلمان از مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲، آدیداس روی اغلب اقلام مرتبط با این تیم نخفیف قابل توجهی اعمال کرد.

این برای دومین دوره متوالی است که آلمان در دور گروهی مجبور به خداحافظی با جام جهانی می شود، حالا با حذف غیر قابل پیش بینی تیم لباس و سایر پوشاک تیم ملی آلمان با کاهش شدید تقاضا در بازار هواداری مواجه خواهد شد. از این رو آدیداس اکنون در هیاهوی برگزاری جام جهانی مجبور به عرضه لباس های آلمان در هر دو نسخه اصلی و هوادارای با تخفیف ۵۰ درصدی شده است.

آدیداس در حالی دست به این اقدام زده که لباس اول و دوم تیم های آرژانتین، ژاپن و حتی مکزیک حذف شده با استقبال قابل توجهی مواجه شده و موجودی آنها در عین عرضه به قیمت اصلی پیش از این به اتمام رسیده و سولد اوت شده اند.

فروش شش پیراهن مسی به قیمت ۷.۸ میلیون دلار

 

عرضه رسمی لباس سه ستاره آرژانتین

تیم کیتز – پس از کسب سومین عنوان قهرمانی آرژانتین در جام جهانی، پیراهن سه ستاره یاران لیونل مسی به طور رسمی در نسخه هواداری عرضه شد. پیراهن جدید در کلیات همان پیراهن قبلی است با این تفاوت که ستاره سوم روی لوگو و همچنین تگ قهرمانی جهان به مرکز سینه اضافه شده است. این … ادامه مطلب عرضه رسمی لباس سه ستاره آرژانتین

آدیداس فاتح تجاری جام جهانی ۲۰۲۲

تیم کیتز – با برتری آرژانتین مقابل فرانسه در فینال جام جهانی ۲۰۲۲، درصد زیادی از منافع مستقیم و جانبی عنوان قهرمانی این رقابت ها عاید آدیداس شد. آرژانتین در حالی جام قهرمانی جام جهانی ۲۰۲۲ را بالای سر برد که تنها نماینده آدیداس در بین ۸ تیم پایانی مسابقات بود و توانست در مسیر … ادامه مطلب آدیداس فاتح تجاری جام جهانی ۲۰۲۲

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
3 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

با درود و وقت بخیر… یه سوال…چرا فونت اسامی و شماره ها در کیت آلمان با سایر کیت های تحت قرارداد آدیداس متفاوت هست…ممنون

خوبه ارژانیتینو داره اگه ارژانتینم ببازه چه شود خداحافظ ادیداس