لاس وگاس لایتز؛ ۱۷ لباس برای ۱۷ بازی!

توسط

تیم کیتز – باشگاه فوتبال لاس وگاس لایتز در فصل ۲۰۲۰ لیگ USL آمریکا که سطح پایین تر از MLS محسوب می شود از ۱۷ طرح متفاوت به عنوان لباس اول خود بهره خواهد برد.

باشگاه در پاییز سال گذشته میلادی چالشی را برای هواداران خود در راستای طراحی لباس فصل ۲۰۲۰ برگزار کرد که با مشارکت گسترده طرفداران همراه بود و صدها طرح گوناگون برای باشگاه ارسال شد.

باشگاه لاس وگاس لایتز با بررسی طرح های رسیده نهایتا تصمیم گرفت ۱۷ طرح منتخب را برای هر یک از ۱۷ بازی خانگی این تیم در فصل جدید مورد استفاده قرار دهد. به دنبال این تصمیم برت لاشبروک مالک و مدیرعامل باشگاه در اظهار نظری جالب گفته که اگر کسی هیچ یک از ۱۷ طرح را دوست نداشت می تواند طرحی که فکر می کند از آنها بهتر است را برای باشگاه ارسال کند.

در کنار این موارد باشگاه به هر یک از طرفداران که اقدام به خرید بلیط فصلی بازی های لایتز کرده اند یک پیراهن رسمی تیم را هدیه خواهد داد. پیراهن های لاس وگاس لایتز به قیمت ۹۹ دلار عرضه می شود.

در زیر تصویر اولین لباس اول(رنگ روشن) و همچنین لباس دوم(رنگ تیره) لاس وگاس لاتیز در فصل ۲۰۲۰ لیگ USL آمریکا که توسط برند استرالیایی BLK تولید شده را مشاهده می کنید.

شاید شما دوست داشته باشید

۳ دیدگاه
 1. مهدی
  پاسخ

  چقدر عالی😂

 2. ehsan.co
  پاسخ

  بقیه طرح ها کو ؟

 3. کیا
  پاسخ

  تمامی لباس های تیم رو دیدم واقعا طراحی عالی داشتن
  تیمه ام ال اس هم نیس ولی چقدر احترام قائل میشه برای هواداراش طرح هاشونو انتخاب میکنه و ازشون استفاده میکنه برای مسابقات حالا ایران تیم های برترش این همه طراحی میکنن براشون آخر کار طرح های مزخرف آل اشپورت وو از این دسته تن شون میکنن واقعا متأسفم برای این فوتبال این هم بگم که توی ایران فقط تیم داری میکنن وگرنه ما باشگاهی نداریم

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.