لباس آلومینیوم اراک ۱۴۰۱-۱۴۰۰

توسط

تیم کیتز – آلومینیوم اراک سرانجام در هفته بیستم لیگ برتر برای اولین بار از لباس سوم خود استفاده کرد.

لباس سوم آلومینیوم که پیش از این توسط تیم فوتسال این باشگاه مورد استفاده قرار گرفته بود در زمینه از یک گرافیک مثلثی مشکی و طوسی تشکیل شده است. برخی خطوط طلایی رنگ باریک در چند قسمت پیراهن به شکل قرینه به چشم می خورد.

با توجه به وجود رنگ مشکی در لباس نفت مسجدسلیمان آلومینیومی ها می توانستند مسابقه دیگری را برای استفاده اولیه خود از لباس انتخاب کنند تا ترکیب یکدست مشکی آن حفظ شود و مجبور به تغییر رنگ جوراب نباشند.

(۲۰ دی ۱۴۰۰) آلومینیوم اراک که در فصل ۰۱-۱۴۰۰ نظم بسیار مناسبی از نظر پوشش نسبت به فصل قبل پیدا کرده، برای اولین بار در هفته ماقبل پایانی نیم فصل اول از پیراهن دوم خود استفاده کرد.

البته آلومینیوم در حالت طبیعی در این مورد هم مجبور به کنار گذاشتن پیراهن سفید خود نبود، اما استفاده رندوم پیکان از سه لباس خود قرعه را در تقابل با آلومینیوم به پیراهن سفید خودروسازان انداخت تا بالاخره پس از ۱۴ هفته آلومینیوم اراک را با پیراهنی غیر سفید ببینیم.

پیراهن دوم آلومینیوم در زمینه از یک گرافیک انتزاعی متشکل از خطوط شکسته مرکب از سبز تیره و روشن در جلو و پشت پیراهن تشکیل شده است. شورت و جوراب سبز تیره ترکیب لباس دوم آلومینیوم اراک در فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰ را کامل می کند.

استفاده از چاپ سابلیمیشن برای شورت آلومینیوم کمک زیادی به تعادل طیف رنگ سبز در ترکیب کلی لباس کرده و از این رو شاهد اختلاف رنگی بین پیراهن و شورت و جوراب نیستیم.

آلومینیوم پیش از این مقابل هوادار و صنعت نفت پیراهن سفید خود را با شورت و جوراب سبز به تن کرده بود، ترکیبی که اتفاقا خوب از کار در آمده بود و پیشنهاد می شود آلومینیوم ترکیب لباس خود را از یکدستی در آورده و پیراهن سبز را با شورت و جوراب سبز برای لباس اول ست کند.

 
لباس آلومینیوم اراک ۱۴۰۱-۱۴۰۰

(۲۷ مهر ۱۴۰۰) لباس اول آلومینیوم اراک برای فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰ که توسط استارت تامین می شود رونمایی شد.

پیراهن جدید آلومینیوم اراک در زمینه سفید همراه با یک پترن چریکی در چند سایه متفاوت از رنگ طوسی ارائه شده است. یک بافت گرافیکی لانه زنبوری سفید نیز در کلیه قسمت ها به چشم می خورد.

نکات هفته بیست و چهارم لیگ برتر

تیم کیتز – در این پست نگاهی به نکات لباس تیم ها در هفته بیست و چهارم لیگ برتر ۱۴۰۳-۱۴۰۲ خواهیم داشت. بازیکنان استقلال در عکس تیمی ابتدای بازی تیشرتی با تصویر مهدی مهدی پور بازیکن مصدوم این تیم را بر تن کردند تا به این شکل به هم تیمی خود روحیه بدهند. پس از … ادامه مطلب نکات هفته بیست و چهارم لیگ برتر

نکات هفته بیست و سوم لیگ برتر

تیم کیتز – در این پست نگاهی به نکات لباس تیم ها در هفته بیست و سوم لیگ برتر ۱۴۰۳-۱۴۰۲ خواهیم داشت. لباس آلومینیوم عموما در تقابل با استقلال یا پرسپولیس با تغییر در چیدمان تبلیغات روی لباس همراه است و این بار نیز مقابل استقلال یک جمله شعاری به پشت پیراهن اضافه و تبلیغ … ادامه مطلب نکات هفته بیست و سوم لیگ برتر

نگاه نزدیک| لباس دوم آلومینیوم اراک ۱۴۰۳-۱۴۰۲؛ ساختارشکنی رنگی

تیم کیتز – در قسمت دوم “نگاه نزدیک” ضمن رونمایی اختصاصی از لباس دوم آلومینیوم اراک برای فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲، نگاهی به جزئیات این لباس خواهیم داشت. پیراهن دوم جدید آلومینیوم اراک برای اولین بار با ترکیبی خاص در زمینه به رنگ صورتی همراه با یقه با فرم خاص و نوار لبه آستین به رنگ سرمه … ادامه مطلب نگاه نزدیک| لباس دوم آلومینیوم اراک ۱۴۰۳-۱۴۰۲؛ ساختارشکنی رنگی

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
12 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

خوبه ای کاش از رنگ سبز بیشتر استفاده می کردن

موافقم باهات میتونست سر آستین و یقه سبز کمرنگ باشه

من همینتور اگر استینش سبز بود زیبا تر میشد

زیبا و بی نقض و حرفه ای

حجم و اندازه معقول تبلیغات به ان طرح جلوه خوبی داده.
فقط امیدوارم که طرح در طول فصل ثبات داشته باشه.

لباس های استارت امسال کیفیتش خوب شده ولی برعکس اون مجید تو طراحی افت کرده و فقط کپی میزنه

یک ترکیب عالی اما اگر رنگ پیراهن اول سبز بود پیرا هن دوم سفید بهتر بود

پیراهن سوم که سیاه طلایی با عالییی

بسیار عالی هم از لحاظ طرح و هم از لحاظ ثبات

فقط مربیشون ثبات نداره

لباس دوم جالبه اما به نظرتون خیلی شبیه لباس دربی پرسپولیس نیست؟ احساس میکنم از اون الگو برداری شده

کیت دوم شبیه کیت زنیت نیس؟؟🤔

آلومینیوم هر چقدر فصل قبل لباس‌های بد داشت امسال واقعا خیلی لباس های خوبی داره