لباس آژاکس ۲۰۲۴-۲۰۲۳

توسط

تیم کیتز – لباس سوم آژاکس آمستردام برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن جدید در زمینه عمدتا به رنگ مشکی همراه با پترن چند وجهی الماس در قسمت جلوی پیراهن و محدوده آستین ها ارائه شده است. سه خط روی شانه، نوار پهلو و همچنین لوگوی باشگاه آژاکس، آدیداس و اسپانسر همگی تک رنگ نقره ای هستند.

شورت و جوراب مشکی با جزئیات نقره ای به همراه یک شورت سفید جایگزین ترکیب لباس سوم آژاکس در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ را کامل می کند.


(۱۶ تیر ۱۴۰۲) لباس اول آژاکس آمستردام برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن جدید با ترکیب آشنای همیشگی در محدوده مرکزی به رنگ قرمز و در کناره ها سفید است. نوارهای باریک راه راه به صورت محو در محدوده قرمز رنگ به چشم می خورد و آستین ها نیز سفید هستند.

سه خط روی شانه و نوار پهلو قرمز کار شده و یقه و نوار لبه آستین نیز ترکیبی از سفید و قرمز است. شورت و جوراب سفید با سه خط و جزئیات قرمز ترکیب سنتی لباس اول آژاکس در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ را کامل می کند.


(۵ خرداد ۱۴۰۲) لباس دوم آژاکس آمستردام برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید در زمینه عمدتا سفید همراه با یک پترن متشکل از نقوش هندسی در دو رنگ فیروزه ای و صورتی روشن که فضای جلوی پیراهن و محدوده آستین ها را پوشش می دهد ارائه شده است.

سه خط روی شانه و نوار پهلو به رنگ سرمه ای کار شده و لوگوی باشگاه، آدیداس و اسپانسر “ziggo” نیز همگی تک رنگ سرمه ای هستند. شورت سرمه ای به همراه جوراب سفید با گرافیک مشابه پیراهن در حالی ترکیب لباس دوم آژاکس در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ را کامل می کند که یک شورت سفید جایگزین نیز همراه لباس دوم جدید عرضه شده است.

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
9 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

و باز هم لباس های خاص آژاکس 😍

به نظرم اگه شورت رو فقط با اون طیف های رنگی تو لباس( یه ذره پررنگ تر مثل اون شورت نسخه هواداری بلژیک لباس دوم) پر میکردن قشنگ تر میشد

و همچنان تیم دوست داشتنی آژاکس

ادیداس گل کاشته

و همچنان زیبا ترین لباس ها متعلق به آژاکسه🔥

عاشق ترکیب رنگش با اون تکنیک دوخت شورت سرمه ای شدم عالی حتی از رئال هم بهتر طراحی کردن

آدیداس واسه کیت های سال بعد و جام جهانی واقعا گل کاشت.از لباس گلرها بگیرید تا کیت های آژاکس و بنفیکا و آرسنال و یونایتد و رئال و…

هر سه لباس جذابند

کلا طرح های آدیداس خداست