لباس آینتراخت فرانکفورت ۲۰۲۳-۲۰۲۲

توسط

تیم کیتز – لباس آینتراخت فرانکفورت ویژه لیگ قهرمانان اروپا فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن جدید با ترکیبی ساده و نه چندان جذاب در زمینه به رنگ مشکی همراه با یک پترن لوزی لوزی در قسمت جلوی پیراهن ارائه شده است. لوگوی باشگاه آینتراخت، نایک و اسپانسرها نیز همگی تک رنگ سفید هستند.


(۳ مرداد ۱۴۰۱) لباس دوم آینتراخت فرانکفورت برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید در زمینه عمدتا به رنگ مشکی همراه با یک پترن محو سه بعدی بر روی زمینه ارائه شده است. لوگوی باشگاه، نایک و اسپانسر همگی به صورت تک رنگ سفید کار شده اند.


(۳۱ خرداد ۱۴۰۱) لباس اول آینتراخت فرانکفورت برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن جدید با ترکیبی بسیار ساده در زمینه یکدست سفید همراه با یقه و نوار لبه آستین مشکی و سفید ارائه شده است. کلیه جزئیات اعم از لوگوی باشگاه، نایک و اسپانسر همگی به رنگ مشکی کار شده و لباس فاقد هرگونه عنصر رنگی در طراحی است.

لباس اروپایی آینتراخت فرانکفورت ۲۰۲۴-۲۰۲۳

تیم کیتز – لباس جدید آینتراخت فرانکفورت برای مرحله پلی آف فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ لیگ کنفرانس اروپا با ترکیبی ساده توسط نایک رونمایی شد. پیراهن جدید در زمینه به رنگ مشکی همراه با یک رگه قرمز رنگ در سمت چپ پیراهن که بخشی از نقشه شهر فرانکفورت در دل آن گنجانده شده، ارائه شده است. لوگوی … ادامه مطلب لباس اروپایی آینتراخت فرانکفورت ۲۰۲۴-۲۰۲۳

لباس آینتراخت فرانکفورت ۲۰۲۴-۲۰۲۳

 

لباس آینتراخت فرانکفورت ۲۰۲۲-۲۰۲۱

تیم کیتز - لباس دوم آینتراخت فرانکفورت برای فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ بوندسلیگا آلمان توسط نایک رونمایی شد. (۱۰ تیر ۱۴۰۰) لباس اول آینتراخت فرانکفورت برای فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ توسط نایک رونمایی شد. لباس اروپایی آینتراخت فرانکفورت ۲۰۲۴-۲۰۲۳تیم کیتز – لباس جدید آینتراخت فرانکفورت برای مرحله پلی آف فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ لیگ کنفرانس اروپا با ترکیبی ساده توسط نایک … ادامه مطلب لباس آینتراخت فرانکفورت ۲۰۲۲-۲۰۲۱

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
6 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

یه بار لباس اولشون سفیده یه بار سیاه یه بار قرمز جریان چیه؟

این دوستمون راست میگه تیم کیتز نظر خودت چیه چرا لباس اول ثابتی ندارن

تیم کیتز چرا خبری از بافت تنفسی روی پیراهن نیست؟

طراحای نایک و پوما یه چند وقته رفتن مرخصی امیدوارم زود برگردن….