لباس آ اس رم ۲۰۲۳-۲۰۲۲

توسط

تیم کیتز – لباس سوم آ اس رم برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط نیوبالانس رونمایی شد.

پیراهن سوم جدید در زمینه عمدتا به رنگ مشکی همراه با رگه های گرافیکی طوسی تیره و صورتی در سرتاسر پیراهن ارائه شده است. یقه، نوار پهن لبه آستین و همچنین محدوده پشت پیراهن یکدست مشکی است و شورت و جوراب مشکی با جزئیات صورتی ترکیب لباس سوم رم در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.

از نکات قابل توجه لباس جدید رم باید به لوگوی دوگانه که در زوایای مختلف دو لوگوی کنونی و قدیمی باشگاه را به تصویر می کشد اشاره کرد، موردی که ممکن است به جهت تطابق با قوانین در لباس مسابقه با تغییر مواجه شود.(مطابق تصویر مطلب)


(۱۶ مرداد ۱۴۰۱) لباس دوم آ اس رم برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط نیوبالانس رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید با ترکیبی ساده در زمینه سفید همراه با رده رده های بسیار محو مورب و نشان گرگ لوپتو به صورت بسیار محو درگوشه سمت راست جلوی پیراهن ارائه شده است.

بخش جلویی یقه و همچنین نوار بریده در لبه آستین به رنگ قرمز با حاشیه زرد هستند و لوگوی باشگاه، نیوبالانس و اسپانسر(digitalbits) نیز تک رنگ قرمز مارون است. شورت و جوراب سفید با جزئیات قرمز ترکیب لباس دوم رم در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.


(۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱) لباس اول آ اس رم برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ به طور رسمی توسط نیوبالانس رونمایی شد.

پیراهن اول در زمینه با ترکیب تیره و روشن قرمز همراه با یک پترن محو متشکل از زنجیره ای از خطوط مورب که تشکیل لوزی می دهند ارائه شده است. این خطوط در محل تلاقی به نشان ASR باشگاه آ اس رم منتهی می شوند.

یقه یه صورت دو رنگ قرمز تیره و زرد کار شده و اندک جزئیات زرد علاوه بر این در بخشی از لبه آستین و همچنین در قالب لوگوی نیوبالانس و اسپانسر “digitalbits” نمود پیدا کرده است.

شورت و جوراب قرمز ترکیب لباس اول رم در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.

 

شاید شما دوست داشته باشید

2 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

خوبه

زنده باد روم