لباس اسپورتینگ ۲۰۲۲-۲۰۲۱

توسط

تیم کیتز – لباس چهارم اسپورتینگ لیسبون برای فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ تحت نام “استرومپ” توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن چهارم اسپورتینگ به مناسبت گرامیداشت فرانسیسکو استرومپ از بنیانگذاران این باشگاه پرتغالی با ترکیب سنتی نیم سفید و نیم سبز ارائه شده است.

(۲۴ شهریور) لباس سوم اسپورتینگ لیسبون برای فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن سوم جدید اسپورتینگ با طرح مشابه لباس دوم العین امارات از یک گرافیک ببری مرکب از سبز تیره و مشکی همراه با یقه و نوار لبه آستین مشکی تشکیل شده است.

(۵ مرداد ۱۴۰۰) لباس دوم اسپورتینگ لیسبون پرتغال برای فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ با طرحی ساده مرکب از فسفری با جزئیات مشکی توسط نایک رونمایی شد.

(۱۱ تیر ۱۴۰۰) لباس اول اسپورتینگ لیسبون قهرمان فصل گذشته لیگ پرتغال برای فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ توسط تامین کننده جدید لباس این تیم یعنی نایک رونمایی شد.

پیراهن جدید با ترکیب سنتی اسپورتینگ به صورت راه راه افقی سبز و سفید همراه با خطوط باریک سفید رنگ در حاشیه نوارهای سبز رنگ ارائه شده است.

لباس جدید اسپورتینگ از نظر ساختار کلی و جزئی شباهت زیادی به تصویر لو رفته از لباس سلتیک برای فصل ۲۲-۲۰۲۱ دارد. اسپورتینگ پیش از این لباس های مکرون را به تن می کرد.

لباس اسپورتینگ ۲۰۲۴-۲۰۲۳؛ سی آر سِوِن به جای نایک

تیم کیتز – لباس سوم اسپورتینگ لیسبون پرتغال برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ تحت برندینگ CR7 توسط نایک رونمایی شد. این لباس که همزمان با بیستمین سال تاسیس استادیوم خوزه آلوالاده، ورزشگاه خانگی اسپورتینگ و همچنین آخرین بازی کریستیانو رونالدو برای این تیم پرتغالی عرضه شده، در زمینه مشکی و در محدوده آستین ها به رنگ طلایی … ادامه مطلب لباس اسپورتینگ ۲۰۲۴-۲۰۲۳؛ سی آر سِوِن به جای نایک

بازتولید اولین لباس دوران حرفه ای رونالدو

 

لباس اسپورتینگ ۲۰۲۳-۲۰۲۲

تیم کیتز – لباس سوم اسپورتینگ لیسبون برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط نایک رونمایی شد. پیراهن سوم جدید در زمینه عمدتا سفید همراه با یک پترن شطرنجی طوسی روشن که به شکل موضعی حجم مربع های تشکیل دهنده آن کم و زیاد می شود ارائه شده است. یقه، نوار لبه آستین و همچنین محدوده نام و … ادامه مطلب لباس اسپورتینگ ۲۰۲۳-۲۰۲۲

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
2 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

لباس دومش ، بیشتر شیبه لباس داوری

لباس اولش خوبه لباس دومش بد نیست لباس سوم عالیه لباس چهارم هم بد نیست در واقع لباس های اسپورتینگ واسه این فصل بد نیست