لباس اشتوتگارت ۲۰۲۳-۲۰۲۲

توسط

تیم کیتز – لباس دوم و سوم اشتوتگارت برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ بوندسلیگا آلمان توسط جاکو رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید با ترکیب راه راه افقی قرمز و مشکی همراه با یک پترن بافتی بی رنگ متشکل از تکرار لوگو باشگاه اشتوتگارت در دل پارچه ارائه شده است. فضای محدوده اسپانسر (Mercedes-Benz Bank) به رنگ سفید در آمده و یقه نیز سفید با خطوط قرمز و مشکی در لبه آن کار شده است.

شورت مشکی و جوراب قرمز و سفید ترکیب لباس دوم جدید اشتوتگارت را کامل می کند.

پیراهن سوم جدید نیز با ترکیبی ساده در زمینه به رنگ مشکی همراه با یک تصویر بسیار محو از مناظر و بناهای شاخص شهر اشتوتگارت از جمله استادیوم خانگی این تیم مرسدس بنز آرنا در قسمت جلو و پشت پیراهن ارائه شده است.

همه لوگوها تک رنگ نقره ای هستند و شورت و جوراب مشکی ترکیب لباس سوم اشتوتگارت در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.


 

(۳ تیر ۱۴۰۱) لباس اول اشتوتگارت برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط جاکو رونمایی شد.

پیراهن اول جدید در زمینه سفید همراه با یک تصویر تلفیقی محو متشکل از نماهای مختلف از بناها و نمادهای شاخص شهر اشتوتگارت بر روی زمینه ارائه شده است. نوار قرمز رنگ معروف و لوگوی مرسدس بنز بر روی آن در مرکز پیراهن خودنمایی می کند.

شورت و جوراب سفید با جزئیات قرمز به همراه یک شورت قرمز جایگزین ترکیب لباس اول اشتوتگارت در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ بوندسلیگا آلمان را کامل می کند.

شاید شما دوست داشته باشید

2 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

جاکو اگر تامین پیراهن ایران رو در جام جهانی انجام بده بر اساس پیشنهادی که داده خیلی خوب میشه. تنها چیزی که از برند جاکو بنظرم خوب نیست این دایره های روی شونه و کنار شلوارک هست که بنظرم طراحی بصری رو پایین میاره البته هر برندی المان و شناسنامه خودش رو روی لباس هایی که تامین میکنه داره

جالبه