لباس انگلیس برای جام جهانی ۲۰۲۲ (تصویر اولیه لباس دوم)

توسط

تیم کیتز – لباس دوم انگلیس اولین حریف ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ احتمالا ماه آینده میلادی رسما توسط نایک رونمایی خواهد شد.

پیراهن جدید در زمینه به رنگ قرمز همراه با یک بافت تنفسی متشکل از خطوط مواج در سطح پارچه ارائه شده است. یقه پولو و نوار لبه آستین به رنگ سرمه ای همراه با جزئیات آبی آسمانی در لبه یقه کار شده است.

لوگوی سه شیرها و نایک نیز مرکب از سرمه ای و آبی آسمانی است و ستاره تنها قهرمانی انگلیس در جام جهانی ۱۹۶۶ هم به رنگ قرمز هم رنگ زمینه در بالای لوگو درج شده است.


(۱۸ تیر ۱۴۰۱) لباس اول تیم ملی انگلیس برای جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به زودی توسط نایک رونمایی خواهد شد.

پیراهن جدید سه شیرها در زمینه عمدتا سفید و در محدوده شانه ها به رنگ سرمه ای است که هر چه بر روی آستین به سمت پایین می رود با شیبی ملایم از رنگ های آبی تیره و روشن در زمینه محو می شود.

نوار لبه آستین نیز دو رنگ آبی روشن و سرمه ای است. این رنگ ها به نوعی ترکیب رنگ به کار رفته در لباس انگلیس در یورو ۹۶ را در ذهن تداعی می کند.

انگلیس یکی از همگروه های ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ است و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد با همین لباس مقابل ایران قرمز پوش صف آرایی خواهد کرد.

به دنبال این پیش بینی ها تصویر یک توپ از کالکشن جانبی لباس جدید تیم ملی انگلیس منتشر شده که ترکیب سرمه ای و آبی روشن را در قالب یک گرافیک محو شونده به تصویر کشیده است. با توجه به اینکه در گذشته طرح به کار رفته در توپ کالکشن تیم های نایک معمولا برگرفته از طرح لباس آن تیم بود، پیش بینی می شود این تصویر تا حدودی طرح لباس انگلیس در جام جهانی ۲۰۲۲ را لو داده باشد.

شاید شما دوست داشته باشید

۶ دیدگاه
 1. حسن لایی خور
  پاسخ

  ببینیم ایران چه لباس میده بیرون

 2. mobin
  پاسخ

  جالبه

 3. مانی
  پاسخ

  کاش جام جهانی رو کنسل کنن
  فقط لباس مکزیک خوبه

 4. محمدمهدی+عطایی
  پاسخ

  لباس بدی نیست ولی از برندی در حد نایک قابل قبول نیست به نظرم خب توقعم از نایک خیلی بیشتر از این طرح ساده بود

 5. مارکو پولو
  پاسخ

  جای امیدواری داره ؛ فکر نمیکنم فاصله چندانی تو کیفیت بصری طرح لباس تیم ملی مون با انگلیس باشه و حتی ممکنه طرح ما شکیل تر هم باشه!

 6. مهرداد
  پاسخ

  لباسها متاسفانه اصلا در حد جام جهانی نیست نایک و آدیداس رد دادن.

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.