لباس انگلیس برای جام جهانی ۲۰۲۲

توسط

تیم کیتز – لباس اول و دوم تیم ملی انگلیس برای حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن اول جدید سه شیرها در زمینه عمدتا سفید و در محدوده شانه ها به رنگ سرمه ای است که هر چه بر روی آستین به سمت پایین می رود با شیبی ملایم از رنگ های آبی تیره و روشن در زمینه محو می شود.

نوار لبه آستین نیز دو رنگ آبی روشن و سرمه ای است. این رنگ ها به نوعی ترکیب رنگ به کار رفته در لباس انگلیس در یورو ۹۶ را در ذهن تداعی می کند. شورت سرمه ای و جوراب سفید ترکیب لباس اول انگلیس در قطر را کامل می کند.

انگلیس یکی از همگروه های ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ است و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد با لباس سفید مقابل ایران قرمز پوش صف آرایی خواهد کرد.

پیراهن دوم جدید نیز در زمینه به رنگ قرمز همراه با یک بافت تنفسی متشکل از خطوط مواج در سطح پارچه ارائه شده است. یقه پولو و نوار لبه آستین به رنگ سرمه ای همراه با جزئیات آبی آسمانی در لبه یقه کار شده است.

لوگوی سه شیرها و نایک نیز مرکب از سرمه ای و آبی آسمانی است و ستاره تنها قهرمانی انگلیس در جام جهانی ۱۹۶۶ هم به رنگ قرمز هم رنگ زمینه در بالای لوگو درج شده است.

شورت و جوراب قرمز با جزئیات سرمه ای ترکیب لباس دوم انگلیس در جام جهانی ۲۰۲۲ را کامل می کند.

شاید شما دوست داشته باشید

8 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

ببینیم ایران چه لباس میده بیرون

جالبه

کاش جام جهانی رو کنسل کنن
فقط لباس مکزیک خوبه

چشم عباس آقا

لباس بدی نیست ولی از برندی در حد نایک قابل قبول نیست به نظرم خب توقعم از نایک خیلی بیشتر از این طرح ساده بود

جای امیدواری داره ؛ فکر نمیکنم فاصله چندانی تو کیفیت بصری طرح لباس تیم ملی مون با انگلیس باشه و حتی ممکنه طرح ما شکیل تر هم باشه!

لباسها متاسفانه اصلا در حد جام جهانی نیست نایک و آدیداس رد دادن.

اگه اونا رد دادن پوما چی شده پس لباسای اون بدتره